reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzicie o filtrach na zdjęciach

nasturcjja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2022
Postów
432
Co sądzicie o nakładaniu filtrów koloryzujących, podkręcających, rozjaśniających na zdjęcia testu ciążowego? Luźne pytanie, chciałabym znać wasze zdanie. To chyba bezsensu, bo można podkreślić tylko kreskę testowa jeśli jest dość wyraźna? Co o tym sądzicie? :)
 
reklama
Też uważam, że każde nałożenie filtra, przy sprawdzeniu ciąży jest bez sensu.. Jeśli kobieta jest w ciazy to test wyjdzie bez filtra.. Podobnie jak głupie jest, kiedy któraś rozwala plastikowa otoczkę testu i robi zdjęcia pod światło..
 
Yyyy ......powiem tak - na tym forum mamy wiele staraczkowych dziewczyn, które przez bardzo długi okres czasu nie mogły, tudzież nie mogą zajść w ciążę. Czy w poszukiwaniu nadziei jest coś złego ? Dlaczego z góra tak nieszkodliwe dla nikogo działanie nazywa się debilizmem ?
tak głupota a wręcz debilizm
Moim zdaniem Twój komentarz można tak określić, bo ni to zdanie ni rozważanie. Jak ktoś nie ma i nie chce rozwinąć zdania - to nie powinien się w ten sposób wypowiadać.
 
Yyyy ......powiem tak - na tym forum mamy wiele staraczkowych dziewczyn, które przez bardzo długi okres czasu nie mogły, tudzież nie mogą zajść w ciążę. Czy w poszukiwaniu nadziei jest coś złego ? Dlaczego z góra tak nieszkodliwe dla nikogo działanie nazywa się debilizmem ?

Moim zdaniem Twój komentarz można tak określić, bo ni to zdanie ni rozważanie. Jak ktoś nie ma i nie chce rozwinąć zdania - to nie powinien się w ten sposób wypowiadać.
to Twoje zdanie. I tak totalna głupota jest przerabianie zdjęć, bo jeżeli ma być kreska to będzie, nie potrzebne są przerabiania zdjęć, co uważam za desperacje, głupotę i debilizm. A Twoje zdanie nie rusza mnie, więc możesz pisać co chcesz. Jest wolność słowa ja nie neguję Twojej wypowiedzi, Ty nie neguj mojej ;)
 
to Twoje zdanie. I tak totalna głupota jest przerabianie zdjęć, bo jeżeli ma być kreska to będzie, nie potrzebne są przerabiania zdjęć, co uważam za desperacje, głupotę i debilizm. A Twoje zdanie nie rusza mnie, więc możesz pisać co chcesz. Jest wolność słowa ja nie neguję Twojej wypowiedzi, Ty nie neguj mojej ;)
Wolność słowa, wolnością ale kultura wypowiedzi mówi sama za siebie jak widać.
 
reklama
Wolność słowa, wolnością ale kultura wypowiedzi mówi sama za siebie jak widać.
znowu następna moderatorka zwraca mi uwagę, ja po prostu ułatwię Wam sprawę i usunę konto, ponieważ jak siedzi troll i pisze durne posty to nic nie robicie, ale jak tylko napisze komentarz to już całe zło świata sie dzieje. Nie można powiedzieć, że coś jest złe, głupie. Mam tylko glaskac po główkach wszystkich na tym forum, bo megatywna opinia to brak kultury? Nie znasz mnie i daleko Ci do tego aby oceniać moją kulturę ;)
 
Do góry