reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
Co potrafi Maciuś:
-zrobić w minutę taki bałagan że ja potem godzinę sprzątam
-wyciągnąć wszystkie kółka z autek Krzysia jak tylko ten nie zamknie pokoju
-rozłożyć książkę na kartki
-włączyć piekarnik, mikrofalówkę, drukarkę, komputer...o takich prostych urządzeniach jak telewizor nie wspomnę
-czyścić szczotką wc i rozwijać papier toaletowy
:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Oprócz tych znakomitych umiejętności ma jeszcze jedną...jak tylko zrobi kupę do pieluchy to zaraz przynosi mi chusteczki nawilżane i pieluchę:eek::tak:
Szkoda że nocnik jest baaa
 
Maciuś :-D:-D:-D
Widzę, że ma sporo podobnych umiejętności jak Dobrusia :cool2:
u nas zmorą jest wywalanie wszystkich ciuchów z komody, ale mała robi postępy, bo potrafi juz złożyć bluzkę:tak:, musze kiedys nagrać ;-) no ale co się dziwić jak kilka razy dziennie składam całą zawartość garderoby Dobrusi :confused2:
 
Ale mamy małe urwisy!
Mój Bart to ostatnio biega jak szalony- ADHA mi rośnie w domu, no i też wszystko rozwala, a teraz na topie jest wrzucanie wszystkiego za łóżko :wściekła/y:
 
Ola to lubi wrzucać do kibla tampony a z szuflady to wyciąga tylko taty skarpety i majty a potem próbuje je zakładać choć wczoraj dobierała się i do mojej szuflady.
 
Jak tak czytam o tych postępach naszych dzieciaków to nie mogę wyjść z podziwu jak szybko się uczą!
Geniuszki rosną, a niedawno takie blinki małe były!!!
 
hihi dobre :-D
U nas podobnie :
KUCHNIa: wyciągam kaszkę z szafki i biegam po całym mieszkaniu i rozsypuje, jak mamusia akurat siedzi przy komp to zawsze podchodze do niej daje jej buzi i wtedy mam mozliwosc wyjęcia wiecej produktów mąxcznych ( ale mam wtedy radochę :rofl2:) a jak widzę ze mamusia nadchodzi to rozkladam ręce i dyskutuję z nią...
Łazienka: wykorzystuje gapiostwo moich domownikow, którzy zapomną zamknąć drzwi : wchodze na kibelek, siegam po szczotke do zebów , najlepsza jest mamy bo elektryczna i wtedy myje zabki a pozniej czyszcze mamie umywalkę, następnie schodze i wyciagam całą rolkę papieru.... i wrzucam do wanny alb wc... nastepnie wchodze znów na kibelek i myję raczki,przy tym oblewam sie cala wodą ... :eek:

a wpokojach wywalam co sie da ( ciuszki z komdy a u Fabiana robię totalny sajgon)
Najbardziej kocham wchodzic na parapety, stoly i komody :rofl2:

To moje 1,5 roczne dziecko :szok:ehh dodam jeszcze ze najlepiej mówi ( z trudniejszych wyrazow) ŻABa
 
reklama
Do góry