reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

SMART - ja tez czasem daje malemu normalnego banana - wszystko ok po nim:tak:
A banany z hippa w sloiczku są po 4 m-cu...

Ja dzis dałam malemu na obiad sloiczek z wołowiną (pierwszy raz) + zieniaki, fasolka, groszek, marchewka i nie wiem co tam jeszcze bylo.......w kazdym razie barrrrdzo dobre, małemu tez smakowalo :-p
 
reklama
Icecoffee ta kaszka jest bez cukru, po 5 miesiacu, Hippa "Kaszka na dobranoc mleczno-wielozbozowa Jablka". Chyba jakas nowowsc bo jej wczesniej nie widzialam
Szmina ja wczoraj wieczorem malemu dalam soczek Winogronowy z koprem wloskim i rumiankiem i dzis rano strzelil kupacza
 
pomidorowa smakowala:tak:caly duzy sloiczek poszedl:-D

smart ja tez daje banana:-DEmilka uwielbia ale zjada go bardzo niezdarnie bo sliski sie robi no i wiecej laduje na ubranku niz w buzi...

a na jutro to nie mam pomyslu:-(
 
szminka moze cos takiego skladniki na zupke po 6 miesiacu bo nic mi innego nie przychodzi do glowy ...ooooo a moze cos z dynia:tak:....ja bede to robbila za kilka dni bo za duzo nowosci jak na razie :tak:
  • ½ marchewki
  • ½ ziemniaka
  • 1 różyczka brokuła
  • 1 łyżeczka oliwy z oliwek
  • 20g surowego mięsa kurczaka z piersi
  • 100 ml wody
  • szczypta natki pietruszki
  • dodatkowo woda do ugotowania mięsa
 
mam szybkie pytanko.... nie wiem czy to na tym watku ale to jakos tak najblizej jedno drugiego

czy myjecie "zastawe" dzieci w plynie do mycia naczyn.....i czy wyparzacie butelki lyzeczki ????????
bo moj m nie kaze mi juz wyparzac i nie wiem co mam zrobic:baffled::baffled::baffled:
 
czasem przeleje woda z czajnika, ale tak to glownie myje w plynie do mycia naczyn. ja nie karmie butelka, wiec moje naczynia to lyzeczka, kubek i talerzyk
 
SMART - z tego co czytałam to opinie specjalistow są takie ze trzeba sterylizowac do 6 m-ca....ja nigdy nie wygotowywalam, tylko myłam w plynie do mycia naczyc i zalewałam wrzatkiem......teraz zalewam raz na kilka dni i tylko myje:tak:
 
Monika K-W my tez wczoraj dalismy malemu kawalek jablka i odgryzl sobie kawalek, wiec mu zabralismy. A jak u was?
dzis dalam mu troche startego jablka, nie smakowalo mu, moze bylo za kwasne
 
reklama
No u nas bylo podobnie wiec jak obgryzla kawalek jabuszka to wyjełam jej go z buzi i dlam dalej zeby sobie memlała :-D
A wczoraj zapomnialam dodac ugotowałam mnóstwo zupek a mainowicie 6 butelek z dodatkiem rybki i 15 buteleczek z dodatkiem piersi kurczaka, standardowo do tego byly warzywa a i dodalam kaszy mannej i ugotowane żołtka:tak:
 
Do góry