reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
witam Was dziewczynki:) wpadłam na chwilkę tylko was odwiedzić i zobaczyć co z Blonką ale widzę, że nadal nie urodziła...
ja w tym cyklu wrzucam na luz po moich przejściach ale na szczęscie już się pozbierałam:) moja wizyta u lekarza nastroiła mnie pozytywnie. Powiedział, ze jak raz się udało to sukces, a ze niesttey tak wyszło, ze była wadliwa komórka to się tak stało:((( torbiel już powoli się wchłania, dlatego jeszcze nie dostałam CLO w tym cyklu.
Od poniedziałku mam urlop i wyjeżdżam.

Trzymajcie się ! :) odwiedzę Was po powrocie a wtedy na pewno Błonka będzie szczęśliwa mamusią:*
 
reklama
Hej!! Wpadlam zerknac co u Was :) ciekaw
a jestem jak tam z Blonka...
mavika, mi lekarz mowil ze 1 dc jest od zywej krwi a nie od plamienia. tez mialam planienia dzien lub dwa przed @
sciskam Was mocno!
 
No, jak nie ma Błonki i Królowej to wątek trochę przycichł :-) U mnie po staremu. Okresu nie ma. Dziś się zmierzyłam (nie ważę się odponad roku) i okazuje się że przytyłam...Jestem wściekła. Ograniczam się z jedzeniem, ćwiczę a i tak nic to nie daje :crazy: Czytałam teraz fora i spotkałam się z opinią lekarza, że plamienie należy traktować jako pierwszy dzień cyklu...Czyli przegapiłam 2dc nie wzięłam Clo i kolejny cykl stracony...:(

Mavika, weź pod uwagę, że dopiero plamisz, ja bym cyklu nie skreślała. To ze przesuniesz nawet o 1 dzień to moim zdaniem nie skreśla pracy jajników. A co do wagi to ja przed @ zawsze byłam cięższa, dopiero przy @ schodziła woda i zaczynałam czuc sie lżej ok 4 d.c.

Paulinka witaj słońce, cudnie, że Ci sie samopoczucie poprawiło :-) Mam nadzieje, że kolejny cykl będzie owocny &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Królowa hej, jak pierwszy dzień wypoczynku?
Wszyscy w napięciu czekamy na wieści od Błonki

Odebrałam wynik posiewu, jakis drożdzak się przypałetał, ale dostałam globulki na to. No i mam juz dietkę. Także zaczynam stosować a za 2 tygodnie wizytka w poradni:tak:

Czekam na S i jedziemy po fotelik na malucha:-)
 
Witajcie dziewczyny!
mavika ja też tak jak pisze Królowa zawsze liczyłam cykl od "żywej" krwi, a nie od plamień.
kamii 150 3 tygodnie minął zanim się obejrzysz, a może zdarzyć się jeszcze tak, że teraz malutka pcha się na świat, a w konsekwencji może przesiedzieć termin porodu tak jak Zosia Błonki :)
apaulinka świetnie, że humor Ci wraca. Na pewno niedługo i Wam się uda.
Błonka trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& może Zosia będzie niedzielnym leniuszkiem ?

Ja się muszę pochwalić, że wczoraj pierwszy raz po ponad 4 tyg spacerowałam poza domem, a jutro wraca z podróży mój M i przenoszę się od rodziców, do swojego domku. Tak bardzo się cieszę.
 
Cześć Dziewczyny!
Błonka, czekamy i czekamy i mocno trzymamy kciuki :-)
Najeszka, w domu szybciej człowiek wraca do zdrowia. Nie ma to jak swoje pielesze :-) Super, że się lepiej czujesz, a spacerki na pewno dobrze Ci zrobią.
Apaulinka, trzymam i za Ciebie kciuki. Fajnie, że już się nie dołujesz. Nie ma co rozpamiętywać, tylko działać <uściski>.
A ja mam dziewczyny takie oto przemyślenie odnośnie moich plamień i ogólnie wspomagaczy w postaci luteiny itp. Skoro ona ma wspomagać niewydolne ciałko żółte do wytwarzania progesteronu, to jak przestaje się brać, to progesteron na pewno od razu spada, bo ciałko go nie produkuje w wystarczającej ilości. To jak zajdę w ciążę, to nigdy jej nie utrzymam, bo biorę luteinę tylko do 25dc. Więc jak to jest w końcu? Czy z 7-dniowymi plamieniami przed @ ma się szansę na zajście w ciążę?
 
To w takim razie chyba ten okres mi się kumuluje już ósmy dzień i jak wybuchnę to jak elektrownia jądrowa...

Błonka trzymaj się!!!!!!!!!!

aneczek chyba powinno się zrobić test przed odstawieniem progesteronu jeśli przypuszczasz że mogłaś zajść w ciążę.
 
Hej Mavika. Ja mój cykl liczę od krwawienia, nie od plamienia. A jeżeli chodzi o ten test, to w 26dc raczej marne szanse na jakiś wiarygodny wynik testu ciążowego. Wiem wiem, nakręcam się, ale tak na zdrowy rozsądek, jeżeli progesteron jest niezbędny do utrzymania zwłaszcza wczesnej ciąży, to odstawiając luteinę nie daje się szansy na jej utrzymanie, bo ciałko żółte nie wytwarza hormonu.
 
reklama
Nie wiem może progesteron z tabletek jeszcze jakiś czas utrzymuje się w organizmie? Poza tym jakiś tam progesteron chyba wytwarzasz, tylko w małej dawce. Nie wiem...
 
Do góry