reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dzięki dziewczyny za wsparcie naprawdę to mnie trochę podbudowuje... miałam okropną noc:( dzisiaj jeszcze nie plamiłam. wzięłam wczoraj 2 dawki na noc duphastonu a dzisiaj rano jedną. Boję się, że jeżeli jest naprawdę ciąża to ta torbiel co mam na lewym jajniku może spowodowac coś złego:( ponadto wyczytałałam gdzieś, że jeżeli jest torbiel to testy moga wskazywać hcg w organiźmie:/ tego się najgorzej boję:((((
a dzisiaj od rana mam tak okropny dzień, że szok! rano pojechałam do laboratorium i okazało się, że mają centralę popsutą i nie zrobią mi badań bo muszą zarejestrować itp... ale jakoś ubłagałam Panią pielęgniarkę i zarejestruje mnie później a krew oczywiście pobrała z wielkim trudem bo miałam strasznie gęstą i nie chciała lecieć ehhhh..
wynik będzie po południu strasznie się boję dziewczyny;( jeżeli to przez tą torbiel wyszło takie hcg :( i w dodatku wiem skąd ten ból lewego jajnika
 
reklama
apaulinka ale sa dziewczyny co w ciazy na poczatku wlasnie mialy torbiele, a progesteron ktory przyjmujesz pomorze sie jej wchlonac... watpie by hcg wyszlo przez torbiel, bo ja nieraz mialam torbiele a testy byly ujemne i to przy moim PCO...
czekaj na wynik, a do swojego lekarza kiedy idziesz?
 
no spora 6 cm ale znam kolezanke co taką miała, wlasnie pierwszy raz w zyciu i akurat cykl w ktorym zaszla w ciaze, udalo sie wszystko, torbieli nie ma a ona jest w polowie ciazy
 
progesteron ja wchlonie. a hcg nie wydaje mi sie byc od torbieli... bzdury jakies w necie czytasz... hcg predzej od miesniaka moze wyjsc a nie od torbieli... nie czytaj glupot juz i czekaj.
 
Paulinka - nie martw się. Ci lekarze to naprawdę strasznie bezduszni są. Też miałam nie raz złe doświadczenia z dyżurującymi lekarzami tyle że nie w przypadku ciąży. ALe oni mają wszystko w poważaniu a już najmniej obchodzą ich uczucia pacjenta.
Najważniejsze, że dostałaś dupka. Torbielką się nie martw - ja mam na każdym jajniku, a mimo to lekarz każe się starać i mówi, że to nie jest zagrożenie dla ewentualnej ciąży i się wchłoną.
Trzymam kciuki za twoją ciążę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Daj znać popołudniem jak betka!

Kath - nowy cykl, nowa szansa. Tylko tak należy do tego podchodzić bo w innym wypadku można się załamać. Ale trzymam kciuki mimo wszystko, żeby było ok :))

Rozmawiałam wczoraj z moim B. o badaniu nasienia i zaskoczyło mnie to że nawet się nie zająknął - idzie i nie widzi w tym problemu :-) Przynajmniej nie rzuca kłód pod nóg w tym wszystkim, choć musi to być na maxa niekomfortowe oddawanie nasienia do badania..Eh.
 
moj w oddawaniu nasienia nie widzi nic zlego :) mowi ze normalne badanie, tak jak sie krew pobiera tylko ze nie boli :p a to taki punkt gdzie sie przychodzi w wiadomych sprawach i nie on jeden.. to tak jakby obnazyc reke do wklocia sie w zyle :p
 
reklama
Do góry