reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek
I tak znamienne w polskim krajobrazie
W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych,

p.s.jutro do teściowej jedziemy (ale muszę zaznaczyć że mam super teściową) będą rozpieszczana przez święta, czego i Wam życzę - teściowa nie może się doczekać wnuka :-)

po świętach chyba zrobię sobie teścik bo jakoś tak mi jest dziwnie dobrze,
ale staram się nie nastawiać -a te "objawy" przypisuje luteinie i nie znajomości reakcji organizmu na clo ;-)
 
reklama
Niech radosne Alleluja będzie dla Was ostoją miłości
i wiary. Niech pogoda ducha towarzyszy Wam
w trudzie każdego dnia. Wiele szczęścia na co dzień:)

No i wyczekanych II kreseczek:*
 
ja wam życzę kochane staraczki żeby spełniły się Wasze marzenia i to największe:tak:obyśmy wszystkie w przyszłym roku mogły się cieszyć małym bobaskiem, może akurat w te piękne Święta Zmartwychwstania stanie się cud i się nam uda. Jajko to symbol życia ,odrodzenia więc dziewczyny nie żałujmy sobie pisanek:-):-):-)Przede wszystkim dużo zdrowia jeszcze życzę i pogodnych dni. Pozdrawiam buziaczki
 
Dziewczynki w tym tak wspaniałym i wyjątkowym dniu... chcę wam życzyć zdrowia, radości...i co najważniejsze, aby zmartchwywstały Jezus dał nam wiarę i nadzieję na lepsze jutro ( cykl):):) a wszystkim zafasolkowanym zdrowych 9 miesięcy i ekspresowego porodu... i zdrowej dzidzi.. pozdrawiam was mocno mocno... u mnie dziś 28 dc i ostatni raz łykam duphaston i czekam... w tym tygodniu się wszystko wyjaśni...
 
Ja raczej nie wypróbuje. My w rodzinie mamy tendencje do zachodzenia w ciąże. Moja mama zaszła w ciąże po miesiącu starań, moja babcia po 2, więc poczekam.
 
a ja dzisiaj mam 20 dc, od wczoraj jajniki mnie kują a dzisiaj to masakra, raz jeden raz drugi dokucza. Sama nie wiem na co tak kują bo jajeczkowania raczej nie miałam w tym cyklu chyba że dopiero nadchodzi:baffled:nie kumam ale czekam co będzie dalej
 
reklama
kobitki a czy po clo przed okresem tydzien czy dwa moze bolec brzuch i pachwiny i cycory ?? bo mnie zaczely bolec 3-4 dni po owulacji i to tak ze czasem mam dosc ale to za szybkpo na ciaze mi sie wydaje...a do testowania zostaly mi jeszcze 6 dni... juz nic nie kumam co sie dzieje. w tamtej ciazy tk nie mialam wiec boje sie ze to po clo...
 
Do góry