reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
kicrym super rampersiki
Fredka prosimy o foty jak tylko dojdzie już zooper (ładny kolor wybrałaś)
Pabla ale butki śliczne
też muszę cuś takiego chodziarzowi kupić
my mamy te trampy z cocodrillo i one ładne ale jak w wóziu siedzi, a zrobic kroczka to juz cieżko
 
Kicrym, świetne ciuszki a najpiękniejsza to moim zdaniem torba! Przypomnij, gdzie kupiłaś?

A w ogole to informuję wszystkie shopoholiczki, także te tylko oglądajace, że zaczęły się letnie wyprzedaże. Wczoraj oglądałysmy z Florką, m.in. w Promodzie, Camaieu i Mango - do 70% na caą kolekcję...normalnie niech no tylko przelew przyjdzie, a M da się skłonic do zostania z Małą to idę w tango z ciuchami...no przynajmniej sobie poprzymierzam:-):-)
 
Kicrym ciuszki bombowe wiekszosc dzis widzialam w H&M .Ja kupilam Michalowi body a dla M spodnie i koszule sobie gumki do wlosow;-)
kierownica fajowa:-)
 
Andula ja widziałam tą kierownicę na żywo i uważam że jest super
Pabla różowa dla dziewczynki też gicior:-)
oj przeceny są - trzeba mieć tylko z kim dziecko zostawić bo w tym wirze przymierzania to ciężko w kabinie z wózkiem:-( a mango uwielbiam i pewnie jak się nadarzy już sposobność to będą takie przebrane półki, że nic sobie nie kupię, buuuuu
 
reklama
Do góry