reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Czy któraś mamcia karmi piersia na sertralinie? Wszystko ok? Nie biorę już prawie tydz tzn zaraz od porodu asentry i czuję się do dupy.. Polozna kazala wrócić do leków a ja jakoś boję się o mala..
 
reklama
Czy któraś mamcia karmi piersia na sertralinie? Wszystko ok? Nie biorę już prawie tydz tzn zaraz od porodu asentry i czuję się do dupy.. Polozna kazala wrócić do leków a ja jakoś boję się o mala..
Skoro ja mogłam karmić na paroksetynie, to na sertalinie tym bardziej można. Zresztą mój psychiatra powiedział, że na sertalinie jak najbardziej, bo jest najbezpieczniejsza.
 
Hej, nie odzywalam sie bo ciagle pracuje i nie mam kiedy. Moj ostatni post chyba dotyczyl tego ze na pierwszej wizycie u lekarza nie bylo jeszcze tętna płodu. 8 pazdziernika okazało sie ze jest, i krwiak dalej jest, zadnych plamien nie ma. Teraz mam wizyte 3 listopada. Jesli chodzi o nerwice to psychika moja dalej na dnie. Mialam teleporade w piątek u psychiatry i dostalam hydroxyzyne 10 na noc bo ciezko mi zasnąć mam takie nerwy w nogach. W ogole ciagle jestsm wkur... wyzywam sie na wszystkim i na wszystkich. Dokladnie tak samo jak przed leczeniem. Jedyne co to nie mam objawow fizycznych nerwicy. Lekarka nie za bardzo chce włączać znow leczenie. Tylko ze ja nid wyobrażam sobie w ogole co dalej będzie.
 
reklama
Do góry