reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczyny :)
Widzę że nie jestem osamotniona w swojej nerwicy, obecnie jestem w 15 tygodniu ciazy. Przed ciążą byłam na fluoksetnie..nerwica , depresja , ciągły lęk. Lekarz kazał odstawić mi tabletki zaraz jak się dowiedzialam czyli w 6 tygodniu. Było cudownie , do czasu od tygodnia moje lęki powróciły..czekam na psychiatrę aż skończy urlop ale zastanawiam się czy któraś z was zazywa jakieś leki ? Ja bez nich sobie chyba nie poradzę :hmm:
 
reklama
tak jak pisałam wczesniwi ja zazywam leki o nazwie Asertin i doraźnie relanium. moja psychiatra uspokoila mnie ze ryzyko ze zaszkodzą one ciazy jest znikome.
 
Izuskam nie wiem czy mi się dobrze kojarzy- czy Ty masz anemie w ciazy?ja właśnie mam i zle toleruje żelazo a do tego dostałam teraz owrzodzenia jamy ustnej.i nie wiem czy powinnam nadal przyjmować czy zrobic przerwę?
 
Hej dziewczyny długo zbierałam się żeby napisać minęło już sporo czasu od kiedy byłam tu częstym gościem. 4 miesiące temu urodziłam pięknego zdrowego synka. Pierwszy raz pojawiłam się na forum w 20 tyg ciąży dopadł mnie wtedy dziwny stan. Nie mogłam spać bałam się zostawać sama w domu. Ogólnie czułam się fatalnie.dopadła mnie nerwica która była wynikiem wcześniejszego stresu. Długo bowiem statałam się o dziecko mam już 38 lat a jak już zaszłam to ciągły strach i ŕóżne oerypetie 5 razy w szpitalu. Zdecydowałam się na wizytę u psychiatry i psychologa. Bez leków się nie obyło. Brałam asertin 50 i czasem relanium. Strasznie się bałam czy nie zaszkodzi to mojemu synkowi.psychiatra zapewniała że to hezpieczny lek i miała rację. Mój synuś jest zdrowiutki pogodny i wesoły mimo że w ciąży dostarczyłam mu tyle stresu. Tak więc dziewczyny nie bójcie się brać leków to chyba lepsze niż ciągły stres. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy z nerwicą. Głowa do góry
 
cześć dziewczyny. ja się na chwilę trochę wyciszylam i lepiej poczułam kiedy zaczęłam brać leki i tez w 20 tygodniu tak jak pisala Gosia wyżej i dokladnie takie same leki biore. asertin 50 i doraznie relanium. Niestety od kilku dniu moj stan się znów pogorszyl; ( robi mi się nagle bardzo slabo zaczyna mnie trzesc w srodku i czuje się taka splatana jakbym miała za chwile zemdlec;( bardzo utrudnia mi to normalne funkcjonowanie a taki stan pojawią się nawet trzy razy w ciągu dnia. przez to codziennie czuje się osłabiona i wyczerpana tym wszystkim; ( nie wiem czy to nerwica czy to związane z ciążą... ?
 
Ja juz nie mam sily. Ciągle się boje ze coś się stanie z ciążą. Dostałam asentre ale niestety wylądowałam w szpitalu bo wymiotowalam. Jedyne co mogę brać to hydroxyzine a to można tylko doraznie. Zaczynam 26ty tydzień i wariuje. Mam skurcze I nic nie mogę brać bo wymioty.
 
Izuskam nie wiem czy mi się dobrze kojarzy- czy Ty masz anemie w ciazy?ja właśnie mam i zle toleruje żelazo a do tego dostałam teraz owrzodzenia jamy ustnej.i nie wiem czy powinnam nadal przyjmować czy zrobic przerwę?

Hej. Ja nie mam anemii żelazo mam
Na poziomie 11.4 czyli spoko. Anemia jest poniżej 10 . Skontaktuj sie z lekarzem co zrobić . A jesz produkty bogate w żelazo ? Pijesz pokrzywe ? Moja koleżanka sama pokrzywa sobie podniosła z 11 do 14 a Piła dwie szklanki dziennie . Ale to tez trzeba skonsultować z doktorkiem . Ja biorę żelazo
W tabsach . I mi nie spada ale tez nie rośnie . A ogólnie to termin mam za tydzień [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja nie mam anemii żelazo mam
Na poziomie 11.4 czyli spoko. Anemia jest poniżej 10 . Skontaktuj sie z lekarzem co zrobić . A jesz produkty bogate w żelazo ? Pijesz pokrzywe ? Moja koleżanka sama pokrzywa sobie podniosła z 11 do 14 a Piła dwie szklanki dziennie . Ale to tez trzeba skonsultować z doktorkiem . Ja biorę żelazo
W tabsach . I mi nie spada ale tez nie rośnie . A ogólnie to termin mam za tydzień [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOT
Musze w takim razie pomyśleć o tej pokrzywie badz soku z buraków.a powiedz jak samopoczucie przed porodem? Pewnie juz ciężko. Ja jeszcze. 33 tc teraz mam:)
 
W takim razie musze pomyśleć o tej pokrzywie badz soku z buraków. A powiedz jak samopoczucie przed porodem? Juz ciężko co? Ja jeszcze chwila..teraz 33 tc. Zleci
 
reklama
W takim razie musze pomyśleć o tej pokrzywie badz soku z buraków. A powiedz jak samopoczucie przed porodem? Juz ciężko co? Ja jeszcze chwila..teraz 33 tc. Zleci

No wlasnie ja sie czuje super :) nie jest mi mega cieżko.. przytyłam 12 kg wiec nie jakoś dużo strasznie . Nerwica odpuściła ... ciśnieniem sie przestałam jakoś soecjalnie przejmować bo dobre mam a bedzie co ma byc . Ogólnie nastawiam sie pozytywnie mimo ze mam obawy jak każda ale trzeba myślec pozytywnie i tyle bo co nam
Pozostało . Najbardziej obawiam sie cc i mam nadzieje ze uda mi sie urodzić naturalnie . Został mi tydzień wiec czuje mała
Presję bo nie chce przenosić ... na razie cisza . A wydawało sie ze po
Problemach z szyjka będę rodzic szybko a tu psikus . A Ty jak nastawienie ? Lepiej sie czujesz czy nerwica daje o sobie znać ?
 
Do góry