reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Asiu chodzilam na terapię przez dwa lata z dwoma kilkumiesiecznymi przerwami bo czułam się dobrze. Przy bardzo stresujacych sytuacjach mialam nawroty.
Gosiu mój synek rusza się jak cos zjem. Bardzo pobudza się wieczorem przed snem i z samego rana.
 
reklama
Czesc dziewczyny. Jakis czas temu pisalam tu jak bylam w ciazy. Dla pocieszenia powiem Wam, ze pierwsza ciaze przeszlam bez lekow. Byly gorsze i lepsze dni, ale udalo sie wytrwac do konca. Synek zdrowy, pogodny :). Ma 15 mcy. Jakos przez ten czas bylo ok. Udalo mi sie nawet rok karmic piersia. Jakis czas temu dowiedzialam sie, ze jestem w drugiej ciazy. Obecnie 5 tydzien i wszystko wrocilo ze zdwojona moca. Druga noc juz nie spie, a w dzien jestem taka rozdygotana. Boje sie o maluszka i tego jak sobie dam rade z dwojka dzieci. Mecza mnie mysli, ze moze ciezko na cos choruje. Czasem mam jakies dretwienia rak w nocy, ale to wynika chyba ze stresu, moze braku magnezu. Jakis czas temu meczyla mnie mysl, ze moze to sm albo bolerioza, ale wszystkie wyniki ok. Mam nadzieje ze uda sie wytrwac do konca. Szczesliwego konca :)
 
Moja rusza się tak samo, właśnie zjadłam obiad więc za chwilę się zacznie... Czasami mnie tak ciśnie w dole(tak jakby chciało wyjść) nieprzyjemne to jest [emoji53]

....
 
Tak jakby żyły ciągły to ja miałam ale to były objawy bez potwierdzenia lekarza,nawet na pogotowie z tym jechałam. Ale wstyd bo patrzyli na mnie jak na debila.


....
 
Dziewczyny jestem przerażona! tak dobrze się dziś czułam i już sobie ubzdurałam że chyba za dobrze, że zaczęłam czuć się gorzej. To jest straszne. Jak tak teraz ma wyglądać moje życie od strachu do strachu to nie wiem jak to będzie.:(
 
Asia Ja mam z kolei uczucie jakby coś mi stało w gardle. Więc nie wiem czy to coś podobnego do tego co ty czujesz.
 
Dziewczyny ta gula w gardle to nerwica, na 100%
Gosiu wiem co czujesz, ja mam drugi dzień jakieś załamanie. Przez dzień lub dwa jest lepiej a potem znowu się zaczyna. Podobnie jak ty, mam kryzys 3 miesiące i czuję że mnie to przerasta.
Polito podziwiam cię, że przeszlas pierwszą ciążę bez leków....I dziękuję że dajesz nadzieję, że po urodzeniu jest lepiej.
 
reklama
Hej. Ja spałam dobrze ale obudziło mnie szybkie bicie serca i bolaca głowa [emoji40] ciśnienie mam 125na 75....Zanosi się na to że wezmę Apap i tyle, wcześniej nie brałam tego typu leków więc ten Apap mi pomaga. Teraz ddtvn i staram się uspokoić.

....
 
Do góry