reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny a macie doświadczenie z przejścia z jednego leku na inny? Czy to jest bardzo ciężkie i czy zdarza się tak ze nowy lek działa tak samo dobrze jak poprzedni? Mam na myśli przejście z escitalopramu na sertraline
 
Dziewczyny a macie doświadczenie z przejścia z jednego leku na inny? Czy to jest bardzo ciężkie i czy zdarza się tak ze nowy lek działa tak samo dobrze jak poprzedni? Mam na myśli przejście z escitalopramu na sertraline
Ja mam. Przechodziłam z fluoksetyny na ten najnowszy lek brintellix. Fluo przestała na mnie działać po kilku latach a miałam ciężki czas w pracy i się posypałam. No i u mnie poszło super.
Generalnie jest tak że jak jeden SSRI działa na ciebie to kolejny raczej też zadziała.
 
Ja mam. Przechodziłam z fluoksetyny na ten najnowszy lek brintellix. Fluo przestała na mnie działać po kilku latach a miałam ciężki czas w pracy i się posypałam. No i u mnie poszło super.
Generalnie jest tak że jak jeden SSRI działa na ciebie to kolejny raczej też zadziała.
Reese a przy zmianie ten nowy lek „wkręcał” Ci się długo czy przy takim przejściu w miarę szybko odczułaś efekty? Przepraszam ze tak wypytuje, ale myśle ze pójdę w tym kierunku by zmienić elicee na asentre, w czwartek mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie. Jestem tym wszystkim dość mocno przerażona, dlatego bardzo się ciesze, ze trafiłam na taka grupę gdzie mogę się podzielić swoimi obawami.
 
Reese a przy zmianie ten nowy lek „wkręcał” Ci się długo czy przy takim przejściu w miarę szybko odczułaś efekty? Przepraszam ze tak wypytuje, ale myśle ze pójdę w tym kierunku by zmienić elicee na asentre, w czwartek mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie. Jestem tym wszystkim dość mocno przerażona, dlatego bardzo się ciesze, ze trafiłam na taka grupę gdzie mogę się podzielić swoimi obawami.
Tak bardzo szybko. Po tygodniu już czułam poprawę. Aż mój lekarz był zaskoczony że tak szybko
 
Aaaa tu super :) i teraz dajesz radę bez niczego?
Niestety nie. Pisałam tu dużo o tym. W 7 tygodniu ciąży się strasznie posypałam. W 10 dostałam 25mg sertraliny. Ale to było za mało. Niepotrzebnie kazali mi odstawić. Męczylam się 3 tygodnie z okropną depresją. Mój lekarz kazał wrócić ale szybko wejść na 50. Na razie zaczęłam od 25 i za 2 dni myślę wejdę na 50.
 
reklama
Niestety nie. Pisałam tu dużo o tym. W 7 tygodniu ciąży się strasznie posypałam. W 10 dostałam 25mg sertraliny. Ale to było za mało. Niepotrzebnie kazali mi odstawić. Męczylam się 3 tygodnie z okropną depresją. Mój lekarz kazał wrócić ale szybko wejść na 50. Na razie zaczęłam od 25 i za 2 dni myślę wejdę na 50.

Przepraszam, nie cofnąłam się wystarczająco w postach by przeczytać Twoja historie....straszne jest to wszystko, ze u nas tak każą się męczyć. Przeczytałam już masę zagranicznych forów gdzie jednak piszą ze zła kondycja mamy wpływa na dziecko, szczególnie wysoki poziom kortyzolu. U mnie objawy zaczęły wracać miesiąc pod odstawieniu leku a nasiliły się po poronieniu i pozbyciu w szpitalu. Teraz niestety muszę wspomagać się xanaxem i stilnoxem na sen. Mam nadzieje ze uda mi się jakos wyjść na prosta i zajść w ciąże
 
Do góry