reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Pooglądasz sobie ładne widoczki, zaczerpniesz górskiego powietrza - bedzie pięknie! Nie wiem jak Ty, ale ja mam bardziej lęk antycypacyjny. Czyli jak jestem w sytuacji to jest mi już lepiej. Najbardziej boję się przed i moja głowa pisze jakieś tragiczne scenariusze.... jeśli masz tak samo to pomyśl że najgorsze jest teraz, a jak już tam będziesz to na pewno się uspokoisz i będziesz korzystać z urlopu.
No u mnie to trochę najgorsza jest ta droda z punktu A do B. Jak jestem na miejscu to jest lepiej.
 
reklama
Bo wlasnie tak dziala caly mechanizm leku najbardziej odczuwamy lęk wlasnnie przed czyms przed jakas sytuacja ......itp jesli juz sie przelamiemy to on powoli znika jesli w tym tkwimy i boiimy sie przelamac to tworzymy sobie rozne teorie w glowie, ktore nigdy sie nie wydaza ,ale tak bardzo one nas paralizuja i blokuja ze trudno nam spojrzec na cala sytuacje realnie na chlodnoi przestac sie bac..... 🙈🙉🙊
 
Bo wlasnie tak dziala caly mechanizm leku najbardziej odczuwamy lęk wlasnnie przed czyms przed jakas sytuacja ......itp jesli juz sie przelamiemy to on powoli znika jesli w tym tkwimy i boiimy sie przelamac to tworzymy sobie rozne teorie w glowie, ktore nigdy sie nie wydaza ,ale tak bardzo one nas paralizuja i blokuja ze trudno nam spojrzec na cala sytuacje realnie na chlodnoi przestac sie bac..... 🙈🙉🙊

Sto%! Ale ja mam to też w codziennych, małych rzeczach. Zrobię jakiś drobny błąd w pracy, to przez tydzień układam w głowie scenariusze jak to dostanę opieprz od managera (on jest super wiec nie wiem skad to biore), jak to, jak tamto, a co jeśli.... Aż w pewnym momencie dochodzę do tego że pewnie stracę pracę 😄 oczywiście w rezulatcie nic się nie dzieje, ale kilka dni z życia wyjętych.
 
Hej dziewczyny jak tam Wasze samopoczucie?????ja jutro zaczynam 40 tydzien jestem juz strasznie zmeczona i denerwuje sie tym wyczekiwaniem na jajporodkis sygnal i porod... widocznie Malemu dobrze w brzucholku...
 
Hej dziewczyny jak tam Wasze samopoczucie?????ja jutro zaczynam 40 tydzien jestem juz strasznie zmeczona i denerwuje sie tym wyczekiwaniem na jajporodkis sygnal i porod... widocznie Malemu dobrze w brzucholku...

Aaa no jakos, ja trochę przybita bo mąż problemy z kregoslupem ma, mieliśmy jechać dzis w gory na parę dni ale dostal zastrzyki i siedzimy w domu, do tego pogoda sie zepsuła czuc jesienia :( nie wiem czy uda sie nam gdzies jescze jechac jak to juz prawie 33tc i niewiadomo nic. No moze niedługo łaskawie wyjdzie to Twoje dzidzi :)
 
Aaa no jakos, ja trochę przybita bo mąż problemy z kregoslupem ma, mieliśmy jechać dzis w gory na parę dni ale dostal zastrzyki i siedzimy w domu, do tego pogoda sie zepsuła czuc jesienia :( nie wiem czy uda sie nam gdzies jescze jechac jak to juz prawie 33tc i niewiadomo nic. No moze niedługo łaskawie wyjdzie to Twoje dzidzi :)

Ja właściwie się nawet trochę ucieszyłam z tej jesiennej aury. Wiem że będę ją niedługo przeklinać, ale chwilowo to miła odmiana po upałach, kiedy czułam że cała puchnę i ledwo mogę oddychać. 😬
 
Hehe no widzisz, mnie to troche dołuje niestety
Mnie na dłuższą metę na pewno też będzie, ale nie czułam się najlepiej w tych upałach ostatnio. W UK wprawdzie skończyły się już ponad 2 tyg temu, ale przez kilka dni mieliśmy takie przyjemne 23 stopnie i było fantastycznie na spacer itd. Teraz niestety pada już od tygodnia i to jest już kiepskie 🙄
 
reklama
Mnie na dłuższą metę na pewno też będzie, ale nie czułam się najlepiej w tych upałach ostatnio. W UK wprawdzie skończyły się już ponad 2 tyg temu, ale przez kilka dni mieliśmy takie przyjemne 23 stopnie i było fantastycznie na spacer itd. Teraz niestety pada już od tygodnia i to jest już kiepskie 🙄
Ahhh znam ta brytyjska pogodę :/ mam nadzieję, ze tu jeszcze trochę ciepła będzie :)
 
Do góry