reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

aż strach trafić na Ip, jak przyjmowano mnie do szpitala w lutym to był sobotni poranek, nie było ludzi na poczekalni. Trafiłam wtedy na taka miłą młoda Panią . Nie myślałam, że można się nadziać na taką wredną klępę.
Może jestem głupia ale nie mogła znaleźć w necie nr telefonu do IP. Czy któraś z Was może mi go podać? Chciałam zadzwonić w sprawie tego nieszczęsnego KTG
 
reklama
ło matko ten sam personel wydaje się bardziej przerażający od porodu:szok: jak mój mąż zobaczył listę co wziąć ze sobą do szpitala to szału dostał bo... na co idą nasze składki, podatki itp powiedział, że wpadnie tam i narobi hałasu, heh zgodziłam się ale dopiero jak mi dziecko po porodzie oddadzą :-D
 
miq, dokładnie tak jak mówisz nie inaczej!
... i właśnie głownie z powodu obaw przed personelem i obaw przed niepotrzebnym stresem (formalności, nieprzyjemny personel etc.), gdybym tylko mogła to bym chyba w domu rodziła :-)
 
Aj tam, aj tam. Jak pójdziecie do szpitala rodzic to bedziecie miały w nosie humory personelu, coś innego was będzie zajmować;) Potem dopiero wracają różne wspomnienia, ale z perspektywy czasu to juz raczej jest śmieszne niż traumatyczne.
 
dokladnie nie ma co przezywac i sie podniecac na zapas co bedzie ? naktora polozna trafie ? itp ;)
przezycjecie :)))
polozne z IP szybko zpaomnicie, cud narodzin zostanie wam w pamieci na zawsze :)
 
reklama
Czy macie może problem ze spaniem? od paru nocy nie mogę spać.. nie chce mi się, budzę się o 2 w nocy i kręcę się z boku na bok i spać nie mogę..

dziś przeholowałam chyba z aktywnością.. 100 km na trasie w aucie + pół godzinny spacer pod górkę.. czego efektem jest ból brzucha.. więc do wieczora leże..

 
Do góry