reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Ja mam 2 jeden ala śpiworek drugi oddzielnie z nogami i obydwa są na 62 w zasadzie weź pod uwagę ze nawet jak niektóre z nas w styczniu uroda to masz cały luty i marzec no ew. Cześć kwietnia za 2.5 miesoaca raczej nie urosnąć aż tak bardzo ja mam taką nadzieję nasza lili podobno też duża ale ja mam kilka ciuszków nawet na 50 cm bo na początku to malizna bedzie;)
 
reklama
Też mam kombinezon na 62.
Szukałam takiego z odpinanymi bucikami, wtedy jak jednak szybko wyrośnieto te buciki odepnę i jakoś do ciepłej wiosny zleci. ;-)
 
Dobrze wiedziec, ja sie urodzilam 3,8oo kg a maz 4 z hakiem, po 58 cm. Bratanek podobnie i ciuszki 56 mial na styk, stad pytania. Ale bede patrzec na 62. Po bratanku mam 8o ale to za duzy na pewno, mimo ze go nie widzialam jeszcze:)
Aha ostatnio gin powoedzial,ze dziecię długie i pytal o wzrost meza. Ale chyba rzeczywiscie 62 trzeba kupic i juz.
 
Ju kiedys pisalam - duzo zalezy od firmy, niestety rozmiar rozmiarowi nierowny. Corka miala 59cm i np rozmiar 56 z HM byl ok, ale mialam tez ciuszki jakiejs polskiej firmy i 56 byly na styk, po 2 tyg za male. Teraz kupuje tylko kilka 56, reszte 62. A co do kombinezonu to sie jeszcze zastanawiam, ale chyba 56 kupie, bo kombinezon jest wiekszy z zalozenia, boje sie, ze w 62 bedzie Mala plywala.
 
reklama
Do góry