reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Bettina my jakiś czas temu jak zmieniliśmy samochody to ja w ciąży jeszcze nie byłam ale mąż patrzył właśnie na to żeby z isofixem było bo to wygoda no i stawiamy na bezpieczeństwo ale wiadomo ze pod fotel specjalnie nikt auta nie zmienia i ze na pasy tez są dobre tylko to zapinanie... wiem jak siostrzenice porwała na basen to myślałam że oszaleje przy zapinaniu jej fotelika...cała mokra byłam od kombinowania przy tym ;)
 
reklama
A ja dalej bez nowego auta. Szału dostanę ; (((
Pamiętajcie, że do każdego auta z Isofix czy bez trzeba dobrać fotelik, czy pasuje i się dobrze trzyma.
 
No właśnie my auto zmieniliśmy jakoś po 2 tygodniach jak się dowiedzieliśmy, że w ciąży jestem, no i okoliczności spowodowały, że combi. Tylko wtedy nie miałam zielonego pojęcia, że coś takiego jak isofix istnieje ;-)
Poradzimy sobie bez tego, wiadomo. :tak:
Zazdroszczę tylko tego, że nie będziecie się motać z pasami :-D
 
Bettina jak nie masz isofixu mozesz kupic baze na pasy. Wtedy wpinasz i wypinasz sam fotel w baze, a baza jest przypieta na stale pasami. Ja mam po starszej fotelik bez bazy i jednak zdecydowalam, ze nawet na te pare miesiacy chce nowy z baza, bo nie bede sie szarpac z tymi pasami. Tym bardziej, ze robie teraz za kierowce corki, woze ja do przedszkola, na treningi i pewnie po porodzie za bardzo sie to nie zmieni. Zmieni o tyle, ze jeszcze mala bede targac wszedzie ;-)
 
Kropek zmibilizowałaś mnie i przywlokłam foteliki z mamą. Baza została na dole, nie dałabym rady wziąć.
Oto nasze:
 

Załączniki

  • 1446895763234.jpg
    1446895763234.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 73
  • 1446895771452.jpg
    1446895771452.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 73
  • 1446895781383.jpg
    1446895781383.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry