reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Odpowiedz w temacie

Jestem po wizycie - wszystko u brzdąca OK. Nawet nam pomachał... rany, jakie to piękne uczucie. Serduszko bije, maluszek ma 2,69 cm. Wszystkie wynki badań też OK. Mam plan zmniejszania dawek leków / odstawianie niektórych więc wiemy co i jak.

Następna wizyta na początku stycznia a 4 stycznia czeka mnie ważne USG (do 14 tygodnia).

No to rośniemy dalej :)

Dziewczyny - czy Wy też tak macie, że źle śpicie przed wizytą. Ja teraz mogę spać non-stop ale wczoraj pół nocy nie przespałam, myśląc aby wszystko było ok.... Troszkę tak z tymi wizytami, że bardzo chcę i ... trochę się boję :)


Miśka, ja jedzenie dla kotów (mam 2 rozbójników - a raczej rozbójniczki) kupuję w necie ale w zoologicznym sklepie. To co jest miłe, to, że przy każdej dostawie kotki dostają prezent - a to mycha a to piłeczka do gonienia a to przekąski - bardzo sobie chwalą w związku z czym ten sklep.


Do góry