reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
sony jak studniówka, to impreza na całego :-D
Sylwia a widzisz?a już chciałaś się poddawać:-)
MajaSauer mogłabyś mi napisać o tych lekach na bakterie w moczu?nie mogę znaleźć tego posta, kurde, zrobiłam badanie moczu kilka dni po całym opakowaniu Furaginy i co?dość liczne bakterie, białko-opal (czyli trochę jest), krew (?), ale nie ma leukocytów, czyli nie ma stanu zapalnego, tak? niech mi ktoś mądry powie!!!! W piątek mam wizytę, ciekawe, czy da mi znowu Furaginę czy będziemy bawić się w posiewy i moze coś tym razem wyhodują :-( no co za cholerstwo...
 
Ostatnia edycja:
Sylwia - cudne wynikki!
Ja z nr biustu A wzrosłam do chyba D. Ciągle nie wiem jaki stanik kupić. Nie wiem, czy to było już zapalenie, ale musiałam rozmasować cycki, miałam temperaturę i myślałam, że eksploduję.
 
madzialenak...powiedz mi mój endokrynologu osobisty ft4 wyszlo mi 10.94, wiem, ze norma jest od 8.4-15.6 czyli jest ok?

a czy RDW tez wam podwyższone wychodzi? bo mnie już drugi raz tak wyszlo, reszta w normie...a dr nie zwrocil na to uwagi.
 
Miliaa tak Ft4 jak najbardziej dobre :tak:mi też spadło, mam nawet ciut niższe od Ciebie. W III trymestrze powinno wynosić 8,4 - 15,6.
RDW mam zawsze w normie, za to leukocyty i neutrofile zawsze podwyższone a Hemoglobinę i Hematokryt ciut poniżej normy :-(
 
madzialenak...a ty jaka dawke euthyroxu bierzesz? ja w dalszym ciągu 50... bardzo bym chciała po ciąży odstawić zupełnie ten lek...mysle, ze tarczyca wroci do normalności, przynajmniej tak mi mój dr mowi.
a ty z twoimi wynikami nie powinnas zelaza brac?
 
Hej dziewczyny,
Sylwia - SUPER wyniki! Trzymam łapki za USG - wiem, że wszystko będzie dobrze. Pamiętaj pracusiu, że jesteś już MAMUSIĄ i zwolnij trochę.
Maja - ja bardzo szybko zobaczyłam serduszko w obu ciążach -już na pierwszym USG pęcherzykowym słyszałam i widziałam serduszka moich córeczek. Ponoc w moim przypadku bardzo wysoka beta świadczyła nie o bliźnietach tylko bardzo szybkim rozwoju maluszka (jak widac po moich ostatnich perypetiach moje dzieci rosły bardzo szybko do około 30 tc wyprzedzając wiek ciążowy potem obie zwolniły więc lepiej jak dzidzius systematycznie się rozwija)
Misia - trzymam za stabilizację produkcji mleczarni. Hmmm może ja gdzieś w pobliżu się zainstaluję to zaraże się "mlekotokiem" . Teraz to ciągle myślę o karmieniu bo mojej kruszynce przydałoby się solidne jedzonko już od narodzin.
Sony - u Ciebie różnice wynikają raczej z innego aparatu USG (tak przynajmniej mi się zapamiętało) u mnie niestety mała zwolniła ze wzrostem od 30 tc (od wtedy ma mniejszą główkę niż wiek ciąży) a od 37 tc na minus jesteśmy z obowdem brzuszka i długością kości udowej. Ehhh taki nasz los - pocieszam się, że podbnie było przy Weroniczce najpierw była +2 tygodnie a potem -1 tydzień, urodziła się w 38 tc i ważyła 3 kg wzrost 53 cm, Zuzia była +1 tydzień, teraz jest - 2 tygodnie zaciskam więc nogi z całych sił aby donosic ją do 40 tc bo mam nadzieję, że ruszy z rozwojem główki i brzusia.
A ja dzisiaj oddałam krew stojąc w mega kolejce, niby na drzwiach jest wywieszka, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki tylko, że połowę tej kolejki stanowiły ciężarne :-D Oczywiście była dyskusja w temacie bo co chwilę ktoś prosił żeby go przepuścic bo ma tylko zostawic mocz. Cóż okazałam się wredną babą ale powiedziałam, że skoro my ciężarne stoimy grzecznie w kolejce to albo wszyscy wchodzimy za kolejnością albo zaczynamy robic sobie uprzejmości. Rozumie, ze komuś śpieszy się do pracy więc założyłam, że mi korona zgłowy nie spadnie jak zaczekam ale wpychanie się przed wszystkich mnie wkurza
 
reklama
Miliaa ja biorę euthyrox przemiennie jeden dzień dawka 75, drugi dzień dawka 88 i niestety będę musiała już brać do końca życia bo moje Tsh było już wysokie przed ciążą (prawie 6 :szok:). Co to hemoglobiny i hematokrytu to ja mam niespełna o 1 mniej niż minimum więc lekarz nie kazał mi brać żelaza. Powiedział, że to dobry wynik.
 
Do góry