reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Sylwia ale CZAAAAAAAAAAAAD!!!!!! to było zreszta jasne po tej kreseczce, nigdy nie mów nigdy ;-)
A kiedy usg teraz ?

Molla a co u Ciebie??? co tak ucichłaś? kiedy na serducho na USG idziesz?
 
SYLWIA gratulacje...tak bardzo czekalam na tką wiadomośc od Ciebie...super..bardzoooo się ciesze.:):):):


Ja już po badaniach...usg genetyczne...wszytsko ok,. przeziernosc 0,13, nosek 0,29,..wiec wszystko w jak najlepszym porządku...dzidzi ma 6,29, I wg usg jest 12tydzien 4 dzien, wiec dokladnie tyle ile wychodzi z OM...termin mam na 16 stycznia:)Maly lub mala sie wiercil....super widok...bylo I usg przezpochwowe I przez brzuszek...
Bylam z męzulkiem,ktory pierwszy raz widzial dxidziusia...teraz caly czas oglada fotki I powiedzial ze za 2 tyg idzie ze mna do lekarza bo chce go jeszcze raz zobaczyc:)

No I łozysko jest na tylniej scianie, delikatnie zachodzi na przód, ale podobno potem macica pociagnie je do tyłu...
Jedynie co, to pobolewa mnie brzuszek jak na okres...pewnie to macica sie rozciaga...
 
Oj Dziewczyny ;), u mnie tak sobie,troche mnie nie bylo,ucieklam od codziennosci,wyjechalam na pare dni na agroturystke,na wies
Objawow nie mam
zadnych,moze troche piersi czuje ciezsze,ale tylko tyle,zadntch zaciemnien brodawek,smakow,nudnosci,poza tym czuje sie "nadzwyczaj normalnie"
Dzis mnie lekko zdolowalo,gdy w nocy wstalam do toalety i na papierku zauwazylam jakby sluz plodny podbarwiony krwia,ale nie taka zywa tylko taka podbrazowawa. Ja na taku widok po tylu poronieniach mam schizy:szok: Teraz spokoj,ale mnie to zaniepokoilo,boje sie jak ide do toalety,co tam ujrze....
A wizyte mam za tydzien 15.07
 
Ostatnia edycja:
Sylwia - tak się cieszę! GRATULUJĘ:-) Mówiłam, że betka będzie trzy cyfrowa i jest - HURRRA:tak: Progesteron też ładny. Z tego widac, że dzidzia jest silna. Dalej trzymam za przyrost i spokojne 9 m-cy.
Molla - dopatrzyłam się, że widziałaś już swojego bąbelka, no to teraz życzę Ci jak najszybszego serduszkowego widoku. Oczywiscie ściskam kciuki za spokojne 9 m-cy.

Dziewczyny dziękuję bardzo za kciuczki Zuzia obróciła sie główkowo i to jest dobra wiadomośc, niestety dalej nie rozwija się tak szybko jak powinna:-( Trzy tygodnie temu ważyła tylko 2 kg teraz podgoniłyśmy na 2,8 ale główka nadal - 2 tygodnie (35tc), nadgoniłyśmy z obwodem brzuszka z -2t na -1t (36tc), i podbnie kośc udowa z -2t na -1t. Ogólnie według USG jestem -2 tygodnie:-( Lek. stwierdził, że dzidzia będzie mała a jak podałam mu wymiary Weroniczki to stwierdził, że widocznie taka uroda moich dziewczynek. Ja dalej martwię się o główkę bo BPD miałam 3 tygodnie temu na 35tc teraz też. Rany jak ja się martwię - buczec mi się chce. Teraz nic mnie nie interesuje oby tylko moje dziecko było zdrowe. W przyszłym tygodniu idę do mojej lek. i zrobię USG na tym samym sprzęcie, wiem że główka będzie mniejsza bo już od jakiegoś czasu tak wychodziło pozostałe parametry były OK a kośc udowa nawet dużo do przodu (38tc teraz zmalała? i jest na 36 tc).
Oj jak nie sr...ka to urok. Przeczytalam w necie, że muszę grzecznie leżec na lewym boku (chociaż dopler wyszedł super mała ma dobrze dotleniony mózg i pępowina też działa bez zarzutu) i jeśc jak małe prosię to może moje dzieciątko podrośnie.
 
Molla ta krew, stara, to na pewno nic złego.Ja też nie mam i nie miałam objawów :-) tydzień temu zauważyłam,że mam ciemniejsze "murzyńskie" brodawki, heheheh.A brzuszek, hmm, z 4 par krótkich spodenek mieszczę się jeszcze w 1 :-)wiec powoli sie zaczyna melonik robić...
 
Kiwsia ja też się martwię, bo niby lekarze mówią że wszystko w normie, to mój mały jest najmniejszy ze wszystkich które maja termin na październik na innym forum. Jak byłam na usg to miałam już 24 tydz i 2 dni, a wszystko wyszło na 22 tydz. Lekarze się nie przejmują bo według @ mały jest tydzień do tyłu, ale według transferu już więcej. Dziś powinno być 25 tyg i 4 dni jakby liczyć wg. transferu.
 
reklama
a ja dziś trafiłam na ktg...jednak trochę się przestraszyłam, ze mój maly taki rozrabiak, bo kopie jak szalony. zadzwoniłam do mojego prof. on powiedział, zebym jechala na ktg i sprawdzila co tam się dzieje, no i zebym się szykowala, ze 18 polozy mnie już na oddzial, bo go to trochę niepokoi. także jadac teraz na wizyte musze być przygotowana, ze zostane w wwie do porodu.
wiadomości z ktg dobre, nie ma zadnych skurczy , tętno jest super...no ale mimo wszystko martwi mnie ten szpital od 18 lipca, bo to prawie miesiąc lezenia...:-:)-:)-(
 
Do góry