reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

GOTADORKA ja i tak jak w letargu... Mialam robic bete w poniedzialek,ot tak dla siebie,ale sie boje,ze stanie w miejscu,albo przyrosnie jak nie trzeba,albo zmaleje i boje sie,dlatego odpuszcze,wizyte nastepna mam 15 lipca i dopoki nie zobacze,to jeszcze nie uwierze,dlatego siedzialam cichutko,to strach
Objawow nie mam zadnych,nic a nic,nie wiem czy nie wololabym miec,bym wiedziala ze cos tam jest
 
reklama
Molla dużo dziewczyn nie miało objawów, ja to tylko pamiętam,że dużo spałam , teraz znowu spanie mi się włączyło ... Molla to czekamy na 15 lipca - na pewno będzie dobrze :tak:
 
Wow co za dzień:-D
Chociaż za oknem aura jesienna na naszym forum słoneczko świeci.
Maja - GRATULACJE! Widzę, że udało się przy pierwszym IVF - mega szczęściara z Ciebie, puśc Lotto - kto wie?
Molla- 6 kom. w trzeciej dobie to dla mnie by było marzenie, ja miałam tylko trzy czterokom. i dwa trzykom., transfer ze świeżynek 2 czterokom. najpiekniejszych - jedno maleństwo skończy 01.07 sześc lat, zamrożone jeden słaby 4 kom. dwa bardzo słabiutkie trzykom. - po rozmrożeniu ruszyły z kopyta, który został ze mną nie wiem ale Zuza kopie z taką siłą, że na pewno nie jest słabeuszem. Reasumując nie ma zasady czasami nie udaje się pomimo przepieknych zarodków a właśnie te "słabeusze" zaskakują:tak:
Powinnam też zmienic suwaczek na pingwinka :-)
 
Molla, nawet nie wiesz, jak się cieszę. Gratuluję Ci z całego serca, no i przytulam z całych sił.
Super, że postanowiłaś, za namową Madzialenak, wyjść z ukrycia!!!

de3f0668-55ad-4a1f-baee-c69cf2b98140_20130207091050_Pierwszy-miesiac-ciazy-63.jpg
 
reklama
Do góry