reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Miliaa masz fajowy brzuszek :-)

Hola ojej - współczuje Ci tej opuchlizny! a ja się przestraszyłam jak mi jednego dnia nogi spuchły! rany - życzę Ci jak najwięcej chłodnych dni, bo gorąco na pewno jeszcze potęguje opuchliznę
 
reklama
miliaa jaki śliczny zgrabniutki brzuszek!!!!:-) też taki chcę!!!a mam póki co taki, jakbym sie przejadła, czyli prawie żaden, to może mam szansę na mały brzuch i brak nadmiernych kg po ciąży ;-)
 
Hej dziewczyny,
W grodzie Kraka po ulewnej nocy zrobiło się chłodno i pochmurno. Szkoda, że nie ma słoneczka mogło by deliktanie przyświecac bo i tak upału by nie bylo.
miliaa - ale masz śliczny brzusio, taki zgrabniutki:tak:
Ogólnie to moja postura sprzed ciąży była raczej drobna bo nosiłam spodnie rozmiar 34, góra z uwagi na biust 36 lub 38, teraz mam mega bębenek (obówd w pasie 100) troche śmiesznie wyglądam bo z tyłu nie widac brzucha po bokach też nic nie mam i nagle bang mega piłka na środku. Wolałabym jakby tak się jakoś trochę rozłożył na biodra bo pewnie byłabym bardziej gramotna.
Gotadora -Twój brzusio też jest piękny i dobrze, że taki duży bo to znaczy, że maluchy rosną jak na drożdżach :tak:
Sony - wiesz pomyślam tak samo jak Ty, że chyba lek. z Krakowa zmierzył mi brzuch malej jako głowę. Tylko czy to możliwe żeby lek. nie odróżniał brzucha od głowy? Ja to na USG widzę tylko dwa kółeczka więc wierzę w to co mi lek. powie, pewnie na dobrym USG to bym nie miała wątpliwości ale to USG z K-owa to już był jakiś mega szmelc nic nie było na nim widac. Lek. z Katowic pokazywała nam też móżdżek i głowica wtedy była na dole więc na pewno mierzyła głowę.
Co do wyniku to okazało się, że taki sam miałam w marcu <1,6 i został odczytany jako ujemny, dodatkowo okazało się, że Panie nie wydrukowały mi wyniku IgM, który jest ujemny i oznaczany jest do kilku miejsc po przecinku.
Kate - też bym się bardzo chętnie z Wami spotkała:-) Kiedys miałysmy się spotakac z dziewczynami staraczkami ze Śląska ale organizatorka spotkania nagle zniknęła z forum i ze spotkania nici. Teraz widzę, że Małopolanki raczej nie udzielają się na forum (mam nadzieję, że to wynik wysokiej naturalnej plodności koleżanek z mojego regionu). Byłam na takim spotkaniu z forum Bociana było super:-) Wszystko w naszych rękach - zawsze możemy się umówic w środkowym punkcie naszego kraju czyli pięknej Warszawie a tam jest gdzie się umówic (wbrew temu co się mówi jestem Krakusem, ktory bardzo lubi W-wę i jej mieszkańców).
 
Dzieki za troske, niestety jak bym teraz wziela chorobowe z pracy to wedlug przepisow mojej firmy pracodawca ma prawo to odliczyc z mojego macierzynskiego. Szkoda mi tego czasu, bo potem chce jak najdluzej byc z Mala w domu.Jeszcze jakos ten tydzien dam rade, tym bardziej, ze praca siedzaca, wiec nie jest tak zle.U nas tez nie ma upalow, co na pewno jest plusem. Babeczka ktora u nas pracuje odchodzila dzien przed data porodu.

Super lista z datami naszych porodow i imionami dzieciaczkow. Co jasno pokazuje, ze jestem prawie u gory a imienia nadal nie mamy. Nazywamy caly czas dziecko Wandzia, ale ja upieram sie za imieniem bardziej uniwersalnym z racji tego, ze pewnie zostaniemy w Anglii. I nie mozemy poszukac imienia ktore spelnia wszyskie wymogi i podba sie mi i M. Chyba poczekamy, zeby zobaczyc dziecko. Wanda na pewno na drugie imie i znajac M pewnie i tak bedzie tak na nia wolal.

Gotadora- brzuszek slusznych rozmiarow , widac, ze dzieciaczki rosna.

Lawendowy - trzymam kciuki za wyniki, nie ma innej opcji na pewno wszystko bedzie dobrze.

Milaa - sliczny brzuszek, ciesz sie , ze malutki. Ja mam ogromny i juz mi strasznie ciazy. Przytylam tez 23 kg, wiec bede miala co zrzucac po ciazy.

Misia - z tego co piszesz Lidka, lada chwila moze pojawic sie na swiecie. Trzymam kciuki, zeby poczekala do cesarki i wszysko poszlo szybko i sprawnie.

Kate - trzymam kciuki za wizyte.


A do nas w piatek przyszedl wozek, wiec moge juz rodzic. Moj plan to 29.06 :). Ja jestem z 29.05 a M z 29.03 , wiec kolejne 29 by bylo.
 
Trzcinka to wklejaj fotę wózka :) Jak się w czasie rozłożyły te kg?? Ja też czuję, że polecę do góry expresowo. Już mam 7kg na plusie :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry