reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kretowianka powodzenia na jutrzejszej wizycie, przyrost o 3,5 kg od początku ciąży to niewiele, czemu gin. miałaby kręcić nosem?

Misia kciuki już zaciśnięte za Twoje jutrzejsze badania, dzidziulka na pewno zdrowiutka jest :tak:

Marcysiowa wracaj szybko do zdrowia.
 
reklama
Laseczki w poniedziałek 7.01 mam usg serduszkowe, będzie to mój 28 dpt. Myślicie, że serduszko będzie już widoczne? Zarodki były 3 dniowe.
 
cześć dziewczynki:) wracam poświatecznie... [rzez to całe zamieszanie nie było nawet chwili żeby do was wpaśc, za co bardzo przepraszam.

Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku:) bo u nas tak:) rośniemy sobie jesteśmy zdrowi, choć przed świętami dopadło mnie przeziębienie. Wyniki wszystkie ok i 10.01 kolejna wizyta. Mały rośnie jak na drożdżach puki co
 
tymonka witaj na forum! Ja mialam prenatalne i teraz polowkowe mam 21.01 na NFZ ze względu na wcześniejsze poronienie. Ale naskrobałyście, uhuhuh ;-)

madzialenak
powinnaś isc na zwolnienie, szczegolnie ze jestes po dwoch stratach. Serducho powinno juz byc widać. Ja zrezygnowalam ze wszystkiego, nie jest latwo, bo jestesmy tylko z jedna pensja (pracowalam na zlecenie wiec zostalam po prostu bez pracy) ale mała jest najwazniejsza, jakos to bedzie, najbardziej szkoda mi macierzynskiego- rok bym miala! Chcialam po znajomosci sie gdzies zatrudnic i placic skladki z 2 miesiace sama i potem na l4 zeby miec jakas kase ale nikt nie chce pomoc:-( Myslalam tez o swojej firmie, ale rzeba miec 6 miesiecy platnosci skladek...dupa, dupa!

Aniołeczek
ciesze sie razem z Toba :)

kretowinka, może kręciła nosem ze za malo? ja juz 8kg na plusie i tylko mowi zeby nie przekraczac 2,5kg miesięcznie. 3mam kciuki za wizytę!

Misia za Ciebie tez trzymam mocno, mocno!

Marcysiowa
- zdrówka!

U nas ok, malam chec caly dzien na ciasto i tesciowa zrobila specjalnie dla mnie "Izaurę" ;) Hm jakby trochę sernik z czekoladą- pycha! Mała jakoś spokojna, ciśnienie trochę mi rośnie. Teraz wizyta 1.02.
 
Ostatnia edycja:
aisha, daj przepis na ta izaure! narobilas mi ochoty :-D ginka ewidentnie krzywila sie ze za duzo, mowila ze do 20tyg pozwalaja kobitkom przytyc tylko 2kg, ale ze ja w blizniaczej to jeszcze moge byc.
anioleczek, wow, to ty juz na ostatnim zakrecie przed ostatnia prosta jestes! jest stresik?
 
Jakaś dziwna ta twoja ginka Kretowinko- ja w 20tc miałam +6 kg. Niby gdzie dzieciaczki maja się mieścić? Przy moim bmi <20 nawet w pojedynczej ciąży niby powinnam przytyć ok 16 kg. I co jak się przytyje 4 kg - to trzeba iść na dietę i się odchudzać? Nie rozumiem kobiety.
 
zaplanowala mi ze mam przytyc 12kg, mnie tez sie to wydaje malo prawdopodobne, ale ona tlumaczy to lepszym stanem po ciazy i szybszym dochodzeniem do siebie. ale tak naprawde to ja nie wiem jak mozna przytyc mniej, bo ja ogolnie malo jem, zawsze bylam niejadkiem i tylko jak mnie ssie to jem cos zdrowego. nie lubie slodyczy, nie lubie slonego, wiec nie wiem co by powiedziala gdybym miala takie prawdziwe ciazowe napady apetytu.
lilonka, to +6 u ciebie rowna sie jakiej wadze? u mnie 55,6kg.
 
Mi doktor powiedział, że 1,5 kg w pierwszym trymestrze to w normie. To samo mi wyszło z jakiegoś artykułu. Co ja miałabym zrobić, skoro, jeśli nie zjem, to mnie mdli jak nie wiem. Nie jem słodyczy, chipsów i fastfoodów, bo mi nawet przez gardło nie przejdą. Muszę jeść mniej więcej co dwie godziny. Ja nie chcę się powtarzać, ale w pierwszej ciąży przytyłam 24 kg (choć wcale się nie obżerałam) i jakoś zgubiłam te kilogramy raz dwa.
Aisha - trochę kicha z tymi zleceniami :(
 
reklama
Kretowniko to Ty chudzinka jesteś, co to jest niespełna 56 kg :-)

Anioleczek myślałam ostatnio o Tobie czy Ty już może nie urodziłaś, znam Cię z poprzedniego forum :-)
 
Do góry