reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja bym chciała w domku usg :-) Aisha - cieszę się, że po tych wszystkich Twoich przeżyciach - teraz wszystko układa się cudownie. Niech bąbelek rośnie duży i zdrowy :tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny fajnie że tak się rozpisujecie. Brzuchy rosną.
U mnie brzuch głownie zaczął się pojawiać od 15 tyg, też mam już spodnie ciążowe,a teraz z dnai na dzień rośnie. Już mamy 18 tydzień i z jedenj strony wow jak to zleciało a z drugiej tak się ciagnie już bym chciała być blisko porodu.
Bo teraz to każdy ból brzucha ciagle jeszcze mnie przeraża. W bruszku czuje takie jakby bąbelki, jakby coś tam się działo, pływało. Dziwne i wspaniałe uczucie, ale czekam na kopniaki.

Ale wiecie co mnie dopadło zgaga, nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jakieś wskazówki??

Aisha piękna fota, prawda że można się wpatrywać godzinami :-)
 
matylda - ja tez juz o drugim mysle i tez musi to byc ivf znowu. bedziem dzialac w polowie przyszlego roku - taki plan

co do zebow - dosc sporo te 8 ale nie ma sie czym niepokoic. najwazniejsze to myc zeby zeby prochnica sie nie wdala i powinno byc wsio ok. ja swojemu te 2 ktore ma tez juz myje szczotka i pasta do zebow bo im szybciej zeby wychodza tym wieksze prawdopodobienstwo prochnica. no ale na to jest sposob pdo tytulem pasta i szczotka:) moj lubi jak mu sie zeby myje i wazne zeby uczyc od malego mycia - zeby pozniej nie bylo jazd ze nie chce....

zosia - niestety nie mialam zgagi wiec nie pomoge
 
Zosia mleko tak jak pisze Marcysiowa albo jogurt naturalny, mi bardzo pomagał na zgagę. Pamiętam, że zgagi dostawałam często w nocy jak próbowałam kłaść się na prawym boku... :)
 
reklama
Do góry