reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Agulkak - No w końcu rośnie jakaś koleżanka dla mojej leniwej córeczki (która zupełnie nie chce się pożegnać z moim brzuchem :-)) ... więc ja się turlam dalej a ona wesoło skacze mi po pęcherzu :-D.
Moon - mnie brzuch ciągnął w dole i po bokach i podobno była właśnie rozciągająca się macica... i do tej pory się pojawiają takie różne bóle i naciągnięcia... ale można z tym żyć... więc głowa do góry.
Asiiek - trzymam kciuki za Ciebie i za Twoich chłopaków! Leżcie i rośnijcie zdrowo!
Palu - zobaczysz, szybko Ci minie i się nie obejrzysz a będziesz w 40 tygodniu ... a Twój bąbelek będzie ważył 3 albo 4 kilogramy.
Lolitka - przypomniały mi się Twoje opowieści o jajnikach i tym wielkim bólu, który Cię prześladował. Dobrze, że masz to wszystko już za sobą!
Czy ktoś zna jakąś skuteczną metodę ... żeby się Maleństwo w końcu wykluło? Bo już naprawdę chętnie bym ją zobaczyła! :-)
 
reklama
hej Matylda, ja przenosilam ciaze 9 dni i w sumie zycze zeby sie cos ruszylo ale ja stawalam na glowie i skonczylo sie cesarka, pomaga podobno-co stosowalam wszelkie herbaty rozgrzewajace jak z cynamonem, kardamonem i tymi wszystkimi zimowymi przyprawami, bieganie po schodach-ale w dol nie w gore-czyli winda na 10 i w dol piechotka, akupunktura-mi robila polozna, nawet winko czerwone-tez doradzila polozna-umyc okna i co nie tylko, kupa spermy, seks non stop-ale jak nie chce to nie wylezie wiec lepiej nie przeciagac, moj problem byl taki ze mialam skorcze ale nie bylo rozwarcia no i brzuch sie nie opuscil a wszystko dlatego ze moje chlopie bylo oszacowane na 4 kg a wyszlo prawie 4,7:szok:, wiec sie ciesze bo bylyby niezle problemy przy naturalnym porodzie, w koncu wyladowalam w szpitalu gdzie koktailem skladajacym sie z soku z brzoskwin, oleju rycynowego i wodki probowali wywolac porod ale nic skorcze byly mega-ja nadal czulam lekkie cmienie :-D, dalej prawie 0 rozwarcia wiec lekarka postanowila ze nie ma co wywolywac dalej, duze dziecko moze miec w wyniku porodu sn uszkodzone ramionka itd wiec zasugerowala cesarke i tak sie skonczylo, wszystko zalezy od wielu czynnikow, najwazniejsze po terminie chodzic regularnie na ktg i po uplywie tygodnia lepiej nalegac na zostanie w szpitalu bo tam cie maja pod stala kontrola-ja rodzilam w niemczech wiec tez inaczej, trzymaj sie mam nadzieje ze sie samo zacznie i bedzie z glowy zanim sie obejzysz, trzymaj sie i powodzenia!!!
 
Matylda jak tam rodzisz juz?:)))
lolitka jak myslisz jaka powinnam miec bete w pn? bo ide sobie zrobic i nie chce sie stresowac wynikiem. Ostatnia bete mialam 791 i robilam ja 03.02 a w pn bedzie 13.02 czyli 10dni pozniej
 
Asiek czesc :-) Trzymam kciuki za ciebie i twoje maluchy:tak:
Matylda ja cierpliwie czekalam na porod,jakos nie mialam parcia zeby urodzic za wszelka cene.Przenosilam 6 dni,do szpitala ze skurczami pojechalam no ale nistety zero rozwarcia i skonczylo sie cc.Wiele moich znajomych pilo jakies tam oleje,herbatki z lisci malin,ostre jedzenie i dupa hehe,tez przenosily:cool2: Dzidzia jak bedzie chcial to sama wylezie,tylko kontroluj wszystko w miare mozliwosci i badz czujna.Juz niedlugo...zobaczysz,przeciez nie bedzie tam siedziec w nieskonczonosc :-)
agulkak gratuluje coreczki :happy2:
 
palu - niewazne jaka beta. wazne zebys zobaczyla serduszko. no i oczywiscie zeby ta beta nie byla jakas 1000 czy 2000. powinna na tym etapie wyzsza ale ciezko wyczuc jaka
 
hm hm Koleżanki ja też pragnę przypomnieć, że będę miała córeczkę :).

Matylda z tym seksem to nawet lekarze zalecają, raz- jak pisze lolitka- skurcze przy orgazmie, a dwa w nasieniu jest jakaś substancja zmiękczająca szyjkę- to wiem od mojego gina. No moja ciąża już też donoszona od dziś :), ale remont w domu hehe i zobaczymy kto będzie pierwszy Córa, czy koniec remontu ;)...

A powiedzcie mi jeszcze czy wasi ginekolodzy po tym 36tc chętnie wypisywali L4? Ja wczoraj poszłam do internisty, bo podziębiona jestem i ta babka mówiła, że może mi gin już L4 nie dać i żebym w razie czego przyszła do niej...
 
cześć dziewczyny
:-) ale czas leci..wy już do porodu przygotowane psychicznie, nowe zaciążone sie pojawiają:-) oby nas było jak najwięcej:tak:. Mój mały maluch w brzuchu szaleje jak może-kopie, fikołki i nie wiem co tam jeszcze..i bardzo mało odpoczywa raczej nie ma 4 godzin bez kopania czy rozciągania:-D. ja zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia- teraz jestem już w połowie spotkań, ale jestem zadowolona-ciekawe rzeczy mówią i poznaje szpital w którym bee rodzić od tej strony co mnie czeka;-) i tak czas leci..praca dom i praca itd. wiec na wątek czasem wpadne tylko przeczytać co tam u was:-)
 
Cześć dziewczynki. Wpadłam żeby podziękować za wszystkie rady ... oraz donieść, że jeszcze nie rodzę. Co prawda po wczorajszym masażu szyjki macicy, odszedł mi dziś czop i mam skurcze ... ale to chyba jeszcze nie to. No chyba, ze skurcze się nasilą i będą bardziej regularne ... to wtedy to będzie TO :-).
Pozdrowienia! Trzymajcie za nas kciuki! :-D
 
reklama
Do góry