reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

ptencer trzymam mocno kciuki!!! Oby Laseczki przyszły na świat szybko i mało boleśnie, na pewno będą cudownymi, zdrowiutkimi, rumianymi i najpiękniejszymi na świecie dzieciaczkami :). Bardzo Ci zazdroszczę. Buziaki i trzymajcie się dzielnie!
 
reklama
Oj Ptencer .. nareszcie sie doczekalas. Gratuluje donoszenia podwojnej ciazy. Trzymamy kciuki i na pewno wszystko sie pieknie uda ,a jutro bedzie najszczesliwsza na swiecie. Buziaki i badz silna..:tak:
 
witajcie dziewczyny,jestem 18 dpt ,czekam teraz na pierwsze usg,bardzo sie boję co u moich kruszynek...doradżcie mi, czy nie robie błędu zażywając codziennie witaminki femibion natal 1...jakie Wy macie zalecenia odnośnie witamin we wczesnej ciąży?
 
agagr33 ja właśnie wcinałam te same witaminki:)I dalej wcinam...dodatkowo kwas foliowy....no a później musiałam magnez bo skurcze łydek i żelazo bo hemoglobina kiepska...:):)I tyle tego wcinam :)
 
ptencer- kciukasy zacisniete za mame i dziewczynki. coby porod byl lagodny a przezycie niezapomniane


a po co wy kwas foliowy bierzecie po I trymestrze? toc wsio jest juz rozwiniete i nie trzeba. ja nie biore nic
 
narazie aż boję się cieszyć, w sobotę mam dopiero usg i będzie wiadomo jak moje dzieciaczki/dzieciaczek się rozwijają,narazie miałam tylko dwa razy betę zrobioną.Czy któraś z Was miała podobną betę to mojej i co u Was to wywróżyło?..bliżniaki?:)mi lekarz powiedział ze jest taka szansa ale więcej powie po usg,ale byłby numer -mój synek miałby armię którą by dowodził:).
Lolitka200 widzę że dużo przeszłaś, patrz jednak warto walczyć i walczyć:-)
 
agagr33 bardzo się ciesze, że do nas dołączasz... co do witamin na początku ciąży to co lekarz to inna opinia. Podobno nie powinno się przyjmować żelaza do 8tc, podobno... mi mimo brania elevitu lekarz i tak kazał brać kwas foliowy, bo jego się nie da przedawkować, a jest na początku cholernie potrzebny. Ja też bardzo chciałam bliźnięta, ale oczywiście jestem prze szczęśliwa, że jest choć jedno :). Powodzenia życzę i trzymam kciuki!!!
 
reklama
Ptencer powodzenia kochana :tak: Badz dzielna na maksa;-)

Co do witamin,to ja bralam tylko kwas foliowy.Odstawilam po 3 miesiacu i tyle.Oczywiscie kupilam sobie jakies tam norweskie witaminy dla kobiet w ciazy,ale zapominalam ich brac i dalam sobie spokoj:baffled: Zreszta moj lekarz powiedzial,ze wystarczy zdrowo sie odzywiac.A ja wprost przepadam za owocami i warzywami w ciazy,wiec nie sadze zeby mojej dzidzi braklo witaminek;-)

Dzisiaj mialam jeden z gorszych dni.Pojechalam do sklepu i prawie zemdlalam.Udalo mi sie zaplacic w kasie i wylecialam z zakupami jak najszybciej do auta.Polozylam sie na tylnim siedzeniu i powoli przeszlo.Ale pot mnie oblal,potem dreszcze.No i z dalszych zakupow nici,a jeszcze trzeba bylo wrocic do domku autem,ale jakos dojechala z wlaczona klima i otwartym oknem,co by tylko chlodniej bylo....No i caly dzien do kitu,bo przespalam na sofie:crazy: Nie wiem czy to bylo cisnienie,czy poprostu gorsza forma:baffled: Wazne ze juz czuje sie lepiej,mysle tylko co w nocy zrobie,skoro caly dzien przespalam:confused:

agagr witaj na ciezaroweczkach.Trzymam kciuki za najblizsze usg:tak:

Pozdrawiam mamuski:-)
 
Do góry