reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mi gin powiedział, ze płec w 19 tyg okresli bo wtedy bedzie juz bardzo dobrze widac...oj juz sie nie moge doczekac...no i czekam juz na ruchy ale pewnie jeszcze troszke przyjdzie mi poczekac..chociaz myslałam, ze w ciazy blizniaczej bedzie szybciej
 
Lolitka mi też zostały w jajnikach pęcherzyki, takie po kilka cm. Najpierw mówili, że zejdą do 10 tc, potem, że do 12, tydzień temu na USG lekarz stwierdził, że już (!) się trochę zmniejszyły, szczególnie na 1 jajniku. Prawy cały czas obładowany, powiększony i bolący (choć trochę mniej). No i wody w brzuchu też już nie mam. Wszyscy lekarze (i ci z kliniki i ci spoza) jednak mówią jednogłośnie, że trzeba czekać aż się same wchłoną/pekną. Ale to zupełnie inna skala problemu niż u ciebie... Bardzo ci współczuję, trzymam mocno za was kciuki:-)
A ty masz Lolitka powiększony brzuch? Ja mam nieustannie od hiper po zabiegu i ostatnio jakby bardziej. Najpierw była tam woda ale teraz już jej ponoć nie ma, myślałam, że brzuch pojawia sie później. Stąd ciekawa jestem jak to jest u ciebie:confused:


W środę myslałam, że skończyłam przygodę z luteiną a tu się dzisiaj okazało, że w związku z bólami podbrzusza mam znowu brać:growl:

Wracając do tematu kotów po przejściach, my mamy kotkę z jednym okiem, wzięliśmy ją prosto od weta po operacji i miesięcznej rekonwalescencji. W sumie zajęło jej 2 lata przystosowanie sie do tego stanu ale teraz to już zupełnie inny zwierz, goni naszego kocura, bawi się wszelkimi myszkami i piłeczkami, skacze po szafkach i stołach. Trzeba dać tylko zwierzakowi trochę czasu;-)

Pozdrawiam przedweekendowo :-)
 
LULIN

u mnie brzuch jest od samego poczatku duzy ze wzgledu na te jajniki. powiekszony brzuch wygladajacy jak ciazowy nie ma nic wspolnego z ciaza w tak wczesnym okresie (ja tak mam od 4 tygodnia ciazy). normalnie musialam sobie spodnie ciazowe kupic bo taki mnie wywala - no ale to przez jajniki. ja tam nie mam zadnej wody - po prostu masa pecherzykow w tym kilka po 5cm... jajniki sie od 4 tygodni nie zmniejszaja. nie wiem kiedy sie zacznie to kurczyc. dzis w nocy mialam nawrto boli i znowu faszerowanie tabletkami - ale one nie pomagaly. pol nocy przesiedzialam bo lezec nie moglam. bardzo bym chciala zeby sie to skonczylo
 
Mi mój gin powiedział, że będzie córcia już w 13tc, ale oczywiście zastrzegł, że to tak wcześnie, że nie ma się co nastawiać... potem jednak się diagnoza potwierdziła...
Moja Córcia wczoraj pełzała mi w brzuchu prawie cały dzień, dziś jest troszkę spokojniejsza, ale też dokazuje :). Cudowne uczucie! Chciałabym żeby mój M poczuł, bo mi te ruchy wydają się takie wyraźne, ale on przykłada rękę i mówi, że nic nie czuje... może jeszcze rzeczywiście pod ręką nie czuć :)?
 
Ano cisza ;-) Chybaa wszystkie zalegamy na sofach z brzuchami w gore:-p

Ja dzis jakas dobita,mimo tego,ze w nocy w miare dobrze spalam. Pewnie coraz czesciej beda mi sie zdarzac te gorsze dni...ooooo ale wlasnie mezus zaproponowal wspolna kapiel w wannie.Mamy duza wiec jeszcze sie oboje miescimy ;-) Wymocze plecki i pewnie humorek sie poprawi:tak:

Pozdrawiam mamuski:-)
 
reklama
czarny kot jak ja dawno w wannie z mężem nie siedziałam...:)też jest duża ale jakoś go ostatnio mniej na romantyzm bierze:)....raczej zaczyna kupować zabawki zdalnie sterowane...czołg mi ostatnio z allegro wysłali to myślałam że fikołka strzele.....
 
Do góry