reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oczywiście wiadomo, że się mega stresuję tym zlobkiem. Tam jest mała, grupa, może z 10-12 dzieci. I tylko jeden chłopiec oprócz Kajtusia nie chodzi i jest w tym samym wieku. Inne dzieci są starsze, ok 2 lat. Kurde, mam nadzieję że nie będą go lały jak mój 3 letni chrzesniak😑. Jak jestem u siostry to ciągle pilnuje Kajtusia bo tamten go albo popycha, albo kopie albo chce go przejechać autem🤦‍♀️. Troche mnie to już wkurza bo co to, Kajtus chłopiec do bicia. Ja bym rykneła na tego mojego chrześniaka ale siostra mu tlumaczy, a on ma ją w d,upie
Nie martw się. Obienmoje siostry wcześnie oddawały maluchy do żłobka. Jedna w 9 mieści A druga w 12. Oba dzieciaki zadowolone chętnie chodzą . I nie słyszałam jeszcze o żadnym przypadku by w żłobku bito maluszki . Jeszcze bedziesz w domku wiec na poczaktu bedziesz mogla go szybciej odbierać , no i jest jeszcze sezon chorb wiec duzo czasu pewnie na początku będzie spędzał w domku.
Napiszę tak. BĄDŹ DZIELNA !!!
 
reklama
Dziewczyny wiem że każdy dzieciaczek ma swoje tępo ale jest jakaś granicą żeby dzidzia sama siedziała? Werka w krzesełku siedzi pięknie ale tak sama jeszcze się buja na boki 🤷ma 8 miesięcy
 
Dziewczyny wiem że każdy dzieciaczek ma swoje tępo ale jest jakaś granicą żeby dzidzia sama siedziała? Werka w krzesełku siedzi pięknie ale tak sama jeszcze się buja na boki 🤷ma 8 miesięcy
Ja to nie wiem,wiem tylko ze moja tez wszystko jakos pozno.I przekrecanie sie i stawanie na nogi-nie mowie tu o chodzeniu ale mysle ze ona tak stawac nie stawala od razu chodzila i to nie przy meblach wlasnie tylko sama.Chodzic zaczela tez jakos w 13,5 miesiaca.Pozno zeby zaczely wychodzic.Teraz tez nie gada,tyljo zdawkowo i pi swojemu.Nawet powtarzac nie chce.Wiec wszystko w swoim czasie.
 
Dziewczyny wiem że każdy dzieciaczek ma swoje tępo ale jest jakaś granicą żeby dzidzia sama siedziała? Werka w krzesełku siedzi pięknie ale tak sama jeszcze się buja na boki 🤷ma 8 miesięcy
ma czas. Ona ma sama usiasc, a nie siedziec. Skoro sie buja to nie jest gotowa. Czekaj cierpliwie, jak ruszy to pojdzie lawinowo siadanie, raczkowanie, wstawanie.
Moja starsza miala 8,5mies jak usiadla, mlodsza 7 miesiecy jak wstala 🤯😁
 
Ja to nie wiem,wiem tylko ze moja tez wszystko jakos pozno.I przekrecanie sie i stawanie na nogi-nie mowie tu o chodzeniu ale mysle ze ona tak stawac nie stawala od razu chodzila i to nie przy meblach wlasnie tylko sama.Chodzic zaczela tez jakos w 13,5 miesiaca.Pozno zeby zaczely wychodzic.Teraz tez nie gada,tyljo zdawkowo i pi swojemu.Nawet powtarzac nie chce.Wiec wszystko w swoim czasie.
u nas magiczna granica jesli chodzi o mowienie bylo 18 miesiecy. Wtedy ruszyly z kopyta. Dwulatek musi sie komunikowac, jesli tefo nie robi to znaczy ze trzeba skontrolowac.
Macie czas 🙂
 
ma czas. Ona ma sama usiasc, a nie siedziec. Skoro sie buja to nie jest gotowa. Czekaj cierpliwie, jak ruszy to pojdzie lawinowo siadanie, raczkowanie, wstawanie.
Moja starsza miala 8,5mies jak usiadla, mlodsza 7 miesiecy jak wstala 🤯😁
mój usiadł po raczkowaniu, potem byla lawina wstawanie i chodzenie.
 
Cześć wszystkim :)
Dla niektórych będę nowa a niektóre mamuski może mnie pamiętają.
Jestem po 2 procedurach dzięki którym mam wumarzo a córeczkę Zoske i zakochana jestem w niej po uszy ❤️
Ciekawi mnie kto został ze "starej" ekipy, ja dołączam do Was w styczniu 2020 dla przypomnienia. Pozdrawiam wszystkich 🙂
 
Dziewczyny wiem że każdy dzieciaczek ma swoje tępo ale jest jakaś granicą żeby dzidzia sama siedziała? Werka w krzesełku siedzi pięknie ale tak sama jeszcze się buja na boki 🤷ma 8 miesięcy
Mój miał 9,5 miesiąca jak sam usiadł, ale chodziliśmy do fizjoterapeuty i mówiła że w normie, także spokojnie 😉
 
Cześć wszystkim :)
Dla niektórych będę nowa a niektóre mamuski może mnie pamiętają.
Jestem po 2 procedurach dzięki którym mam wumarzo a córeczkę Zoske i zakochana jestem w niej po uszy ❤️
Ciekawi mnie kto został ze "starej" ekipy, ja dołączam do Was w styczniu 2020 dla przypomnienia. Pozdrawiam wszystkich 🙂
yy jestem dinozaurem 😁 na forum od 2016, mam corki z 2017 i 2020, obie ivf 💜💜
 
reklama
Do góry