reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

moja mlodsza tez bardzo marudna, ale jesli czuje sie jak ja to sie nie dziwie.
Bardzo dobrze zrobilas wg mnie. Nie wyobrazam sobie co to musi byc za masakra u niemowlaka.
Ginem sie nie przejmuj, krztusiec tez odradzal. Pisalam Wam, ze 3 lata temu u nas w zlobku noworodek braciszek jednej z dziewczynek prawie umarl na krztusiec? 6tyg mial, byl pod respiratorem, znalezli go niebieskiego od braku tlenu w lozeczku… Mama sie w ciazy nie zaszczepila, iles miesiecy nie mogla sobie wybaczyc.
Jessssui, co za straszna historia z tym krztuscem 😱. Boże, co to by było gdyby do niego podeszła jakiś czas później 😱. Albo gdyby to było w nocy 😔
Najlepsze jest to, że ja o krztuścu dowiedziałam się z forum i dlatego się zaszczepiłam. W moim otoczeniu jest już sporo dzieci i jak rozmawiałam o tym z którąś z mam, to one po prostu o tym nie wiedziały😔. No za.jebisty przepływ informacji od ich ginekologów w tych czasach 🤦
 
reklama
Jessssui, co za straszna historia z tym krztuscem 😱. Boże, co to by było gdyby do niego podeszła jakiś czas później 😱. Albo gdyby to było w nocy 😔
Najlepsze jest to, że ja o krztuścu dowiedziałam się z forum i dlatego się zaszczepiłam. W moim otoczeniu jest już sporo dzieci i jak rozmawiałam o tym z którąś z mam, to one po prostu o tym nie wiedziały😔. No za.jebisty przepływ informacji od ich ginekologów w tych czasach 🤦
Kiedy się szczepiłas na krztusiec? Ja myślałam o tym ale mój gin nic mi nie mówił więc odpuściłam temat na rzecz covida
 
Jessssui, co za straszna historia z tym krztuscem 😱. Boże, co to by było gdyby do niego podeszła jakiś czas później 😱. Albo gdyby to było w nocy 😔
Najlepsze jest to, że ja o krztuścu dowiedziałam się z forum i dlatego się zaszczepiłam. W moim otoczeniu jest już sporo dzieci i jak rozmawiałam o tym z którąś z mam, to one po prostu o tym nie wiedziały😔. No za.jebisty przepływ informacji od ich ginekologów w tych czasach 🤦
u nas to jest niemal obowiazkowe wiec nie wiem jak ona nie byla zaszczepiona.
W PL to z kazdym szczepieniem jest szopka, naprawde ludzie durni sa.
Ja dlatego mialam przy obu monitor oddechu, no nie wyobrazam sobie bez. Tak przy noworodku jak potem jak chore byly.
 
Kiedy się szczepiłas na krztusiec? Ja myślałam o tym ale mój gin nic mi nie mówił więc odpuściłam temat na rzecz covida
Jakoś przed świętami, byłam w 30-tym tygodniu. No mój gin to też masakra jakaś. Wręcz mi to odradzał i pier,dolił tylko o leczeniu Wit c i d🤦. No to poszłam do rodzinnego po skierowanie i ten okazał się być o wiele bardziej poinformowanym lekarzem i namawiał mnie żeby się szczepić na krztusiec i jak to jest ważne w ciąży. Ale wg mnie to jest rola ginekologa żeby informował o takich rzeczach swoje pacjentki. A co one zrobią to już go nie powinno obchodzić. Co mnie interesują jego przekonania 🤷.
 
Jakoś przed świętami, byłam w 30-tym tygodniu. No mój gin to też masakra jakaś. Wręcz mi to odradzał i pier,dolił tylko o leczeniu Wit c i d🤦. No to poszłam do rodzinnego po skierowanie i ten okazał się być o wiele bardziej poinformowanym lekarzem i namawiał mnie żeby się szczepić na krztusiec i jak to jest ważne w ciąży. Ale wg mnie to jest rola ginekologa żeby informował o takich rzeczach swoje pacjentki. A co one zrobią to już go nie powinno obchodzić. Co mnie interesują jego przekonania 🤷.
Ja też się zaszczepiłam na to, ale w ogóle musiałam sama sobie kupić i zanieść do przychodni ta szczepionkę bo nikt nic nie wiedział 🤣🤣 tylko ogólna mindala receptę na nią, a te co szczepią mówiły, że 3 lata już na to nie szczepiły ciężarnych 🤯🌟🤣
 
Nic nie szkodzi :)
10 tydzien leci wiec jeszcze dluugie dwa tygodnie do konca. Ale i tak calkiem spoko zlecialo… teraz czekamy na badania:)
Czekam na te energie i lepsze samopoczucie 💪🏻💪🏻💪🏻
Ja tak samo mogłabym spać na stojąco, czasami nawet nie mam siły wstać z łóżka, w pierwszej ciąży tak nie miałam , oby 2 trymestr był łaskawszy 😋
 
jedno z drugim nie ma nic wspolnego.
Wydaje mi sie, ze mozna sie max do 36tyg zaszczepic zeby dziecko mialo przeciwciala.
Musze w takim razie zapytać o to na obchodzie rano 🤔 co do monitora oddechu to się w 100% zgadzam to była jedna z pierwszych kupionych przez nas rzeczy jeśli chodzi o wyprawkę. To był i jest mój must have., 👍
 
reklama
Do góry