reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Natalka ma 3 miesiące i Do tej pory wybudzalam ja ok 4 nad ranem.na mleko. Dziś drugą noc jej nie karmiłam. Zasypia o 20 i śpi do 6.30 -7. 00. Wcześniej kręcił się ok 4 to ja wybudzalam. Nie za mała na spanie całej nocy bez mleka? Czy popadam w paranoje :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Cześć dziewczyn 😊 jak zwykle nie jestem na bieżąco...i nie wiem czy są tu kobitki jeszcze na lekach ale.....wy jesteście w pierwszej kolejności 😁😁😁
Jestem po kolejnym transferze, tym razem na innych wspomagaczach 😁😁 z ostatniego transferu zostały mi
Duphaston x2
Cyclogest x2
Luteina 50
Neoparin 0,4 9 szt
Lutinus 12 szt

Chętnie odsprzedam 😊😊😊 Najchętniej całość jednej osobie
Jak coś to standardowo priv 😉😉😉
 
Natalka ma 3 miesiące i Do tej pory wybudzalam ja ok 4 nad ranem.na mleko. Dziś drugą noc jej nie karmiłam. Zasypia o 20 i śpi do 6.30 -7. 00. Wcześniej kręcił się ok 4 to ja wybudzalam. Nie za mała na spanie całej nocy bez mleka? Czy popadam w paranoje :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
Ja bym nie budzila .Synek obudzil się tylko w pierwsza noc po powrocie ze szpitala potem spal całe noce a był na cycu.Dopóki przybiera ładnie daj pospac dzidzi hehe
 
reklama
Do góry