reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zrobię betę jeszcze w poniedziałek,ale raczej nadzieji już sobie nie robię,morze łez już wylałam.Dobrze,że mam Lenkę jej uśmiech i przytulanki dają siłę
Przykro mi bardzo :( To był naturals czy transfer? Raczej faktycznie nic z tego nie będzie, byle tylko to nie była cp i byle nie ciągnęło się tygodniami.
 
reklama
Co na potówki u dziecka? Moja się kosmicznie męczy, drapie, szarpie za włosy, bo ja swędzi szyja i ramiona :-(( wsadzam ja do wanny, nawilżam, przecieram chusteczkami, ale nic nie daje...poci się okropnie na głowie, po drzemce pod głową ma powódź...
 
Co na potówki u dziecka? Moja się kosmicznie męczy, drapie, szarpie za włosy, bo ja swędzi szyja i ramiona :-(( wsadzam ja do wanny, nawilżam, przecieram chusteczkami, ale nic nie daje...poci się okropnie na głowie, po drzemce pod głową ma powódź...

Ja potowki smarowalam sudocremem.
Na pocenie sie nie mam sposobu, moja tez budzila sie zawsze mokra. Ja bym z nawilzaniem nie przesadzala, bo pomysl co dzieje sie z balsamem na Tobie w upal... J nienawidze jak po mnie splywa.
Schladzaj pomieszcenie n maxa, zaslaniaj i jak masz to wlaczaj klime czy wiatrak przed polozeniem jej.
 
Co na potówki u dziecka? Moja się kosmicznie męczy, drapie, szarpie za włosy, bo ja swędzi szyja i ramiona :-(( wsadzam ja do wanny, nawilżam, przecieram chusteczkami, ale nic nie daje...poci się okropnie na głowie, po drzemce pod głową ma powódź...

U nas sprawdzają się kąpiele w krochmalu. Dwa, trzy dni i po potówkach. I przy takiej pogodzie nie smaruję Go balsamami, bo wtedy jeszcze gorzej skórą wygląda.
 
Moja nadzieja umarła.. Wizyta u lekarza 5tc nic nie widać, ale lekarz podejrzewał ciąże pozamaciczną kazał zrobić betę i zgłosić się we wtorek.. beta we wtorek 1107 a dziś 1437 także przyrosła malutko.Lekarz we wtorek jak myślicie co dalej jakie kroki podejmie lekarz ?

A lekarz ma dobry sprzęt? Jeśli nadal nie będzie nic widać to powinien skierować Cię do szpitala. Ja kiedyś wymusiłam na lekarzu takie skierowanie i zaryzykuje stwierdzenie, że dzięki temu żyje.
 
reklama
[GROUP=][/GROUP]
A jak taka kąpiel wygląda? Na razie tylko ja wkładam do wanny i smaruję tym sudocremem.

Ja robię troszkę inaczej niż podesłała @redferrari , ale myślę że obydwa sposoby są ok .
Ja doprowadzam do wrzenia ok.3-4 litry wody. W szklance zimnej wody rozpuszczam dużą czubatą łyżkę mąki ziemniaczanej. Wlewam do wrzątku zawartość szklanki i mieszam aż całość się zagotuje, powstaje wtedy taki rzadki kisiel. Ale proporcje można modyfikować i nie są one jakieś sztywne. Całość wlewam do wanienki (oczywiście jest tam już zimna woda).
 
Do góry