reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
My rozszezalismy diete 4+2
Marcelina spi z nami od urodzenia do dziś( przed 18 nie zamierzam jej wygonic ...wiec chyba sama wcześniej pójdzie)
Od 6 mż kiedy to odstawiłam nocne karmienie mm spi cale noce np.wczoraj od 20 do 8.40-zazwyczaj do 7.30 z pewnymi wyjatkami jak idzie ząb lub czasem wstaje o 3 w nocy i cos opowiada czy spiewa ...
Body z lidla lubie
Poduszke lubiłam chwilę potem przejął ja mąż i później przy Marcelinie sie przydała.
Brokuł dalam późno u nas powodował wzdecia do teraz czesto go nie dostaje.
Pozdrawiamy i witamy nowe grubasy
Screenshot_2019-01-17-19-09-48.png
Screenshot_2019-01-19-22-51-18.png
 
Dziewczyny co myślicie o dawaniu do picia rumianku melisy itp? Nawet takim małym?
Rumianek tylko bez dodatkow, czysty i delikatnie zaparzony, ale w sumie przed skonczeniem 6 miesiecy wydaje mi sie zbedny. Melise mozna dopiero w okolicy 1,5 roku, ja podaje 1-2 w tyg odrobine i dziala cuda na nasz bunt dwulatka i zwiazane z nim niespokojne noce.
 
Dziewczyny co myślicie o dawaniu do picia rumianku melisy itp? Nawet takim małym?
Ja rumianek podawałam od pierwszych dni życia. Melise od 3mca. Ale średnio dawała efekt wyciszenia haha i nie daje. W necie jest jakie zioła kiedy. Marcelina tylko rumiane i wode pije. Zachwycona bidonem wypija takie ilości, że szok.
 

Załączniki

  • 4C9C1695-E495-46B2-8D3F-9AE875E5F2D9.jpeg
    4C9C1695-E495-46B2-8D3F-9AE875E5F2D9.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 74
Melisy bym nie dawała. Co do rumianku to kupilismy herbatkę dla dzieci specjalna koper z rumiankien czy jakoś tak ale plik nią z tym że teraz będę chciała mu ją spróbować podawać tylko że w kubeczku. Sam rumianek dziewczyny podawał i to z polecenia pediatry jeśli mnie pamięć nie myli i mam tu na myśli @zylwia
Zgadza się :p tylko jeden lekarz mówił żeby podawać inny, że nie :/ ja podawalam jakiś czas :)
 
reklama
Do góry