reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wow to niezle Ci spi. Ja w sumie tez nie narzekam ale jakbym miala Sare klasc spac o 22 to bym kregoslup od noszenia miala w tylku :p Moja o 20 juz spi i budzi sie ok 2-3 na cyca i spi do 6-7, potem znow cyc i spi jeszcze z godzinke. W dzien jest roznie ale czesto je, jak to przy kp, nie zawsze jest glodna ale pic jej sie pewnie chce ;)
My jak bylismy u moich rodziców na 3tygodnie to tak sie rozkrecila, że nawet i o 1 szla spac :-D gadała gadala i padala:-D a w domku ladnie idzie o 22 no czasem 23 ale rzadko :)
Zazdroszczę tego kp :*
Boże, Anioł nie dziecko :p musisz wyglądać kwitnąco :-D wyspana mama, to chyba nie pasuje! :O
No chyba wlasnie nie pasuje :-D no cieszę się , że lubi pospać ale ja co jakis czas wstaje patrze czy oddycha i czy sie nie odkryla :oo: taki urok matki :-p a u Was jak :*
 
reklama
My jak bylismy u moich rodziców na 3tygodnie to tak sie rozkrecila, że nawet i o 1 szla spac :-D gadała gadala i padala:-D a w domku ladnie idzie o 22 no czasem 23 ale rzadko :)
Zazdroszczę tego kp :*

No chyba wlasnie nie pasuje :-D no cieszę się , że lubi pospać ale ja co jakis czas wstaje patrze czy oddycha i czy sie nie odkryla :oo: taki urok matki :-p a u Was jak :*
Nie masz monitora oddechu? Ja ci polecan spiworki do spania ale najlepiej bez rekawow. Ubieran pod to cieplego pajaca i super a Hubek tak sie wiercu w nocy ze ja nie odwazylabym sie niczym go przykrywac.
 
Nie masz monitora oddechu? Ja ci polecan spiworki do spania ale najlepiej bez rekawow. Ubieran pod to cieplego pajaca i super a Hubek tak sie wiercu w nocy ze ja nie odwazylabym sie niczym go przykrywac.
Lenka lubi jeden kocyk od mojej mamy taki z pepco sobie upatrzylam z pomponami:-D i pod nim tylko spi, jest fajny delikatny i leciutki :) nie mam monitora bo Mala spi kolo mnie w lozeczku obok naszwgo łóżka sypialnego :)
Nie wiem czemu ale jak spała ze mną na łóżku ro tak się krecila że spala w poprzek poduszki a w łóżeczku śpi tak jak ja kładę tylko głową kręci :-D
 
Lenka lubi jeden kocyk od mojej mamy taki z pepco sobie upatrzylam z pomponami:-D i pod nim tylko spi, jest fajny delikatny i leciutki :) nie mam monitora bo Mala spi kolo mnie w lozeczku obok naszwgo łóżka sypialnego :)
Nie wiem czemu ale jak spała ze mną na łóżku ro tak się krecila że spala w poprzek poduszki a w łóżeczku śpi tak jak ja kładę tylko głową kręci :-D
To poczekaj jeszcze trochę aż zacznie się kręcić wokół własnej osi. Moja za tydzień kończy 5 miesięcy i jeszcze nie zdarzyło się, że znalazłam ją w łożeczku w tej samej pozycji w której ją położyłam. Ja równez polecam śpiworki. Jak tylko przykryje ją kocem to zaraz zakłada go sobie na głowę i potem panika bo nie może go sobie ściągnąć. A dzięki monitorowi i śpiworkowi ja śpię spokojnie i w miare się wysypiam.
 
To poczekaj jeszcze trochę aż zacznie się kręcić wokół własnej osi. Moja za tydzień kończy 5 miesięcy i jeszcze nie zdarzyło się, że znalazłam ją w łożeczku w tej samej pozycji w której ją położyłam. Ja równez polecam śpiworki. Jak tylko przykryje ją kocem to zaraz zakłada go sobie na głowę i potem panika bo nie może go sobie ściągnąć. A dzięki monitorowi i śpiworkowi ja śpię spokojnie i w miare się wysypiam.
Moja nie znosi spiworkow i kolderke podkladam pod materac, puki co sie super sprawdza ten patent, ktory podlapalam o ktorejs z Was na forum ;) I tak Sara spi pol nocy w lozeczku a drugie pol z nami, bo zazwyczaj zasypiam przy karmieniu cycem w srodku nocy.
 
To poczekaj jeszcze trochę aż zacznie się kręcić wokół własnej osi. Moja za tydzień kończy 5 miesięcy i jeszcze nie zdarzyło się, że znalazłam ją w łożeczku w tej samej pozycji w której ją położyłam. Ja równez polecam śpiworki. Jak tylko przykryje ją kocem to zaraz zakłada go sobie na głowę i potem panika bo nie może go sobie ściągnąć. A dzięki monitorowi i śpiworkowi ja śpię spokojnie i w miare się wysypiam.
Moj tak wlasniw goni jak popyrtany:) boje sie o jego ręce zeby miedzy szczebelki nie wlozyl i nie spanikowal
 
reklama
My jak bylismy u moich rodziców na 3tygodnie to tak sie rozkrecila, że nawet i o 1 szla spac :-D gadała gadala i padala:-D a w domku ladnie idzie o 22 no czasem 23 ale rzadko :)
Zazdroszczę tego kp :*

No chyba wlasnie nie pasuje :-D no cieszę się , że lubi pospać ale ja co jakis czas wstaje patrze czy oddycha i czy sie nie odkryla :oo: taki urok matki :-p a u Was jak :*

U Nas cudnie, Martynka grzeczna, ładnie śpi tylko jak z zegarkiem w ręce domaga się piersi co 2.5godz, więc mama wygląda jak chodzące zombi heh. W czwartek było pierwsze szczepieni i wszystko ok, przespała cały piątek :-D więc mama z babcią napadły w galerii na smyka, reserved i pepco :p

No tez tak mysle bo ja w tym tygodniu to srednio lacznie po 3 godziny spie:/

Możemy sobie podać ręce :-) nawet położna się śmiała, że współczuje, bo faktycznie często się budzi
 
Do góry