reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No Co Ty kochana. To za wcześnie. Na razie tylko Was podczytuje z krzaków :)
U nas 9 tydz się kończy, czuje się lepiej ale caly czas jestem bardzo zmęczona. Czekam na usg za tydzien podejrzeć moja kluseczke :) Buziaczki

Ojeje!!! Kogo ja tu widzę! Udało się! Bardzo, ale to bardZo się cieszę!! [emoji173]️[emoji2]
 
Ojeje!!! Kogo ja tu widzę! Udało się! Bardzo, ale to bardZo się cieszę!! [emoji173]️[emoji2]
:) dzięki wielkie kochana. Latwo nie było ale się udało. Udo się rzutem na taśmę z naszym ostatnim zarodkiem że wszystkich 7!
A u Ciebie widzę, że ok? Zosia rośnie. Ostatnio czytałam, że ja na pokarm z butelki przestawiasz, udało się w końcu?
 
No Co Ty kochana. To za wcześnie. Na razie tylko Was podczytuje z krzaków :)
U nas 9 tydz się kończy, czuje się lepiej ale caly czas jestem bardzo zmęczona. Czekam na usg za tydzien podejrzeć moja kluseczke :) Buziaczki
oj oj kolej na szczesciara :) nie za wczesnie na cieszenie. Rozgosc sie :)
 
Moj Hubek teraz spi tak. Nogi gole, okryte tylko cienkim kocykiem. Dzecku sprawdza sie temp. Na karku. Jesli jesr cieply to ok, jesli mokry to jest ubrany za cieplo a najgorsza sprawa jest przegrzewanie dziecka.
Dziewczyny a mam pytanie czy kladzievie spać dziecki na brzuchu? Hubcio ma ponad 5 tygodni, rano mocno płakał i maz go dal na brzuszek izasnal. Ja sie boje troche ale jemu to bardzo odpoeiada
Ale slodziutki [emoji7]
 
reklama
:) dzięki wielkie kochana. Latwo nie było ale się udało. Udo się rzutem na taśmę z naszym ostatnim zarodkiem że wszystkich 7!
A u Ciebie widzę, że ok? Zosia rośnie. Ostatnio czytałam, że ja na pokarm z butelki przestawiasz, udało się w końcu?

Super! Bardzo się cieszę! Najważniejsze, ze się udało! Nie ważne jak i za którym razem! [emoji173]️[emoji1320]
Nie. Raz zje, raz nie zje. Niekiedy zje z takim smakiem i wciąga przez jedna dziurkę od nosa a niekiedy pluje i płacze. Nie wiem od czego to jest zależne. Przedwczoraj normalnie zjadła i namawiać jej bie musiałam a wczoraj podałam jej posmakowała od razu płacz. Zabrałam butle uspokoiła się znów podałam posmakowała i awantura. Dałam jej moje 3 minuty i wciągnęła 100 ml.
 
Do góry