reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Brakuje marynarki i bucikow-musicie uwierzyć na slowo ze wygladal cudnie:)
 

Załączniki

  • 201809251857561000.jpg
    201809251857561000.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 99
  • 201809251915111000.jpg
    201809251915111000.jpg
    689,5 KB · Wyświetleń: 97
Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(
Podawaj espumisan jak ma problem z bąkami
 
A to nie pamiętam. Osobiście nie mam zdania bo nigdy nie było u nas takich problemów.
Stałe stosowanie rozleniwia układ wydalniczy ale jak się zastosuje raz na parę miesięcy awaryjnie to myślę że można.

Co do rurek. Moja znajoma rodziła w Łodzi w centrum zdrowia. Jej synek miał kolki to lekarze mu wkładali rurki dużo dłuższe niż windi. A jak wychodziła ze szpitala to dali jej garść do domu z przykazaniem żeby odgazowywac dziecko nawet 3x dziennie. Rurki nie są po to aby dziecko robiło kupkę tylko żeby uciekły gazy. Owszem czasami pójdzie z kupa ale nie zawsze. Ja w krytycznych sytuacjach wkładałam i nic się nie rozleniwilo a dziecko ulgę poczuło. I neonatolog mi powiedziała , ze mam używać chyba, ze wole jak moje dziecko płacze.
 
Co do rurek. Moja znajoma rodziła w Łodzi w centrum zdrowia. Jej synek miał kolki to lekarze mu wkładali rurki dużo dłuższe niż windi. A jak wychodziła ze szpitala to dali jej garść do domu z przykazaniem żeby odgazowywac dziecko nawet 3x dziennie. Rurki nie są po to aby dziecko robiło kupkę tylko żeby uciekły gazy. Owszem czasami pójdzie z kupa ale nie zawsze. Ja w krytycznych sytuacjach wkładałam i nic się nie rozleniwilo a dziecko ulgę poczuło. I neonatolog mi powiedziała , ze mam używać chyba, ze wole jak moje dziecko płacze.
O widzisz to takiej opinii nie słyszałam. U nas na szczęście spokój póki co z takimi problemami. Ciężko być matką i wszystkich słuchać i nie zwariować haha
 
reklama
@iskra82 jeżeli faktycznie to jest problem z trawieniem białka mleka krowiego to musisz poczekac na efekt ( jeżeli jesteś na diecie bezmlecznej) ponieważ białko utrzymuje się w organizmie takiego malucha około 8-10 dni. [emoji6]a poza tym próbuj z espumisanem. Tak jak dziewczyny piszą masuj brzuszek, rob rowerek, kładź na brzuszku. Jednak czas jest najlepszym lekarstwem i z każdym dniem bedzie lepiej.
 
Do góry