reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@shaggy I jak się czujecie? :-) karmią Was tam dobrze? :-D
Przecież w Polsce mieszkam :o to wiesz jak karmią. śniadanie i kolacja do bani ale obiad całkiem byl. Byl kardiolog i stwierdziła że zdrowa jestem tylko magnez brac bo nie za szkodzi a pomaga na duszności i kołatanie. czyli 3x1 musi być napewno. jutro będę pertraktowac wyjście stad skoro nic mi nie dolega. A tu jakoś brzuch ni dokucza. boli i skurcze sie pojawiaja wiec trzeba wiać bo to jeszcze 4 tygodnie. ogólnie szpital mi nie służy. A u Ciebie jest jakieś widmo porodu ?
 
Baby a jak radzilyscie soboe.z z zatkanymi.kanalilami? Na prawej piersi mam takiw.stwardnienie gdzies o.średnicy 3.cm. przystawiam.czesciej Hubcia.do niej, maaowalam.pod prysznicem,.teraz laze z liściem kapusty. To jest.ciepłe i zaczerwienione
Jeżeli to zastój to ciepły oklad przed karmieniem/ew.ciepły prysznic, zimny oklad po karmieniu. Oczywiście okłady z potluczonej kapusty, ale zaslaniaj sutek. Karmienie zaczynaj od tej piersi, ale nie zapominaj o drugiej. Uważaj z laktatorem, bo wysyłasz mózgowi informację, że ma produkować więcej mleka co może pogorszyć stan piersi. Przyjrzyj się sutkom czy nie ma zatkanego ujścia kanalika. Ja miałam często takie białe punkciki, raz przebiła mi położna, później już sama przebijalam. Jeżeli Ci nie minie to warto spotkać się z doradcą laktacyjnym, mi dwa razy ręcznie doradca usuwał zastój, bo byłam na granicy zapalenia.
 
Przecież w Polsce mieszkam :o to wiesz jak karmią. śniadanie i kolacja do bani ale obiad całkiem byl. Byl kardiolog i stwierdziła że zdrowa jestem tylko magnez brac bo nie za szkodzi a pomaga na duszności i kołatanie. czyli 3x1 musi być napewno. jutro będę pertraktowac wyjście stad skoro nic mi nie dolega. A tu jakoś brzuch ni dokucza. boli i skurcze sie pojawiaja wiec trzeba wiać bo to jeszcze 4 tygodnie. ogólnie szpital mi nie służy. A u Ciebie jest jakieś widmo porodu ?

Ech te szpitale :-\ szkoda słów :p grunt że u Was wszystko dobrze :-* my na razie spokój, we wtorek zobaczymy co wyjdzie na wizycie
 
reklama
Do góry