reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej kochane!
Widzę z radością, że wiele ze starających się jest tutaj - może jeszcze kilka z Was mnie pamięta.
U mnie dziś równo 40 tc, kontrola w szpitalu i decyzja o wywołaniu porodu dziś wieczorem. Z dzieckiem wszystko dobrze, ale lekarz oszacował wagę na 4500, więc nie chce ryzykować.
Trzymajcie kciuki. Mam nadzieję, że niebawem odezwę się z fotkami mojego Synka.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
Oooo to trzymam kciuki mocno ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz tez w szpitalu grzecznie - przez cukrzyce zameldowana 2 dni przed terminem...
U mnie szacunkowa waga 4000 wiec tez spory czlowieczek ale daleko mi do kreatoli ;)
No i tak... Wskazan do cc nie widza, poki co wskazan do wywolywania porodu tez nie... Na wejscie mialam wczoraj 1.5 cm rozwarcia i maly jest juz wstawiony w kanal rodny glowka.
Caly czas mam nieregularne juz odczuwalne skurcze wiec tez licze na to ze niedlugo bede miec synka obok ;)
Wiec tez o kciuki juz prosze i bede sie odzywac ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz tez w szpitalu grzecznie - przez cukrzyce zameldowana 2 dni przed terminem...
U mnie szacunkowa waga 4000 wiec tez spory czlowieczek ale daleko mi do kreatoli ;)
No i tak... Wskazan do cc nie widza, poki co wskazan do wywolywania porodu tez nie... Na wejscie mialam wczoraj 1.5 cm rozwarcia i maly jest juz wstawiony w kanal rodny glowka.
Caly czas mam nieregularne juz odczuwalne skurcze wiec tez licze na to ze niedlugo bede miec synka obok ;)
Wiec tez o kciuki juz prosze i bede sie odzywac ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam mocno - ja też z cukrzycą.
Powodzenia!
 
Ja juz tez w szpitalu grzecznie - przez cukrzyce zameldowana 2 dni przed terminem...
U mnie szacunkowa waga 4000 wiec tez spory czlowieczek ale daleko mi do kreatoli ;)
No i tak... Wskazan do cc nie widza, poki co wskazan do wywolywania porodu tez nie... Na wejscie mialam wczoraj 1.5 cm rozwarcia i maly jest juz wstawiony w kanal rodny glowka.
Caly czas mam nieregularne juz odczuwalne skurcze wiec tez licze na to ze niedlugo bede miec synka obok ;)
Wiec tez o kciuki juz prosze i bede sie odzywac ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

No to Tobie tez powodzenia [emoji4] i oby bylo szybko i w miare bezbolesnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny lista 10 niezbednych rzeczy ułatwiających nam zycie po poprodzie ?
Poprosze :)
Jaaaa 2 grubaski ponad 4 kg :* powodzenia

Rozek tudziez otulacz
Poduszka do karmienia
Bujak (3w1 Tiny Love)
Ubranka zapinane na krzyz, a nie te przez glowe
Monitor oddechu
Elektroniczna niania z kamera

Jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to dam znac [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozek tudziez otulacz
Poduszka do karmienia
Bujak (3w1 Tiny Love)
Ubranka zapinane na krzyz, a nie te przez glowe
Monitor oddechu
Elektroniczna niania z kamera

Jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to dam znac [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ty wiesz ile jest rodzajów tego bujaka ...... dios mio :laugh2: strasznie ma dziwne "nogi"
Tak dokladniej prosze :D
 
Ty wiesz ile jest rodzajów tego bujaka ...... dios mio :laugh2: strasznie ma dziwne "nogi"
Tak dokladniej prosze :D

Ja kupilam najzwyklejszy na wallapopie za 40e[emoji16] i jak na moj gust sprawdza sie super. Obojetne, ktory rodzaj, mozna go uYwac od pierwszego dnia, bo rozklada sie na plasko jak kolyska, a potem mozesz zrobic siedzonko, choc moja nadal lezy i gada do slimaka, ktory tam wisi [emoji16]
Chodzi mi o cos takiego:

1497800719-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ok mam jeszcze cos po konsultacji z mezem [emoji16] - u mnie super sprawdza sie przewijak na lozeczku, a na przewijku mam taki ogranicznik, zeby nie spadla.
No i baza do fotelika tez jest mega praktyczna.
I nie smiejcie sie, ale jest cos waznego: duuuze auto, serio. Najzwyklejsze zakupy to wyzwanie, bo wozek zajmuje pol bagaznika [emoji16]
Na razie to tyle [emoji12]


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
 
Do góry