reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj dziewczyny wspomnienia zeszłorocznych świąt ;) ja byłam w trakcie stymulacji.

Smerfeta, zapewne w tym roku nie pójdziesz bo pogoda nie rozpieszcza.

Kotuska, w tym roku będzie inaczej.

Kasik, oj tak jak Kotuska pisze u ciebie w tym roku też biedzie gorąco ;)

Ja się dzisiaj przesiliłam :( głupsia baba zamiast po butelce to zgrzewkę targałam a teraz panika bo na wkładce krew.
 
reklama
Nacia, jestem w 33tc więc czekam na córcię. Termin na maj. Zobaczymy jak to będzie.

Kotuska no to niemiłe wspomnienia ale do 3 razy sztuka i teraz będą piękne święta ;-)

Ja rok temu też byłam w czasie przygotowania do crio i wielką sobotę jeździłam na wizytę do kliniki. Ale wtedy pusto było :)

Kurczę, martwi mnie trochę moja mała, bo słabo się dziś rusza. Poczekam do największej jej aktywności wieczorem i jak nic z tego to będę musiała jechać do szpitala. Oby zaczęła normalnie się ruszać. Uparta jest i nie chce do matki się odezwać.
 
Anulla zjedz cos slodkiego, jak nie pomoze to jedz na IP, lepiej dmuchac na zimne.

Spotkalam na oddziale znajoma ze szkoly rodzenia. Jest juz chyba 5 czy 6 raz bo slabo czuje ruchy ale wszystko jest ok. Zatrzymuja ja na obserwacji zawsze na 2-3 dni i do domu.
 
Kasik zjadłam już bardzo słodkiego pączka. Czuję, że się rusza, ale właśnie rzadko. Poczekam jeszcze chwilę i może się wreszcie rozrusza trochę bardziej. Ale nie żeby w ogóle się nie ruszała. A u nas raczej nie zatrzymują jeśli na ktg jest ok i nie ma skurczy.

edit. chyba słodkie, zimna woda i leżenie na plecach ją trochę zmusiło do ruszenia się. Co prawda naliczyłam jej 10 ruchów w ciągu 15 min, ale jak leżę na boku to rzadko się rusza. Matko, może ja wariuję, ale to przez to że wczoraj i poprzednie dni to cały dzień była aktywna, a dziś jakby spała cały dzień.
 
Ostatnia edycja:
Olusia gratulacje, życzę dużo zdrowka i trzymaj się!
Kasik, Kotuska, Joasia powodzenia:)
Oficjalnie proszę o skreślenie z listy oczekujących :)
27.03 o godz. 19 i 19.7 przyszły na świat moje maluszki. Madzia 2960 i 54 cm, Leon 2780 i 55 cm. Poród SN. Of wczoraj w domku.
 
Ostatnia edycja:
Anulla jak sie rusza tylko rzadziej to jest ok, w koncu ona tez moze miec slabszy dzien, spojrz za okno, nic tylko spac ;)

Ja jestem padnieta po nieprzespanej nocy ale postanowilam nie spac w dzien to moze chociaz troche pospie w nocy. Jedna wspollokatorke wypisali do domu, druga chrapie ;) a ja czytam sobie Twoj Styl, zeby oderwac mysli. O 17-tej odpale tv i jakos wieczor zleci. M byl godzinke ale go wygonilam do pracy ;) byla tez bratowa (jest lekarzem w tym samym szpitalu), jeszcze brat sie zapowiedzial mimo, ze mowilam, zeby sobie darowal ale mieszka blisko i chyba sumienie mu kaze przyjsc ;)
 
reklama
jazzabell wow, super, gratuluję mamuśka :-) witamy na świecie maluszki. Poród sn?! :szok: o kurczę szacun. A ja się boję rodzić 1 dziecko :-)

Kasik, trochę ją zmusiłam do ruszenia się i po słodkim i zimnej wodzie dało radę. Może ja wariuję i kiedyś musi odespać swoją ciągłą aktywność. Chyba muszę się przyzwyczaić, że nie będzie już buszować cały dzień. Teraz się obudziła i co jakiś czas daje o sobie znać. No i jeszcze czkawkę biedna dostała, bo matka ją obudziła.
 
Do góry