reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Montana, Anulla, Olusia dziekuje za dobre słowo pocieszenia. Juz jest lepiej, staram sie nie denerwować. I Dzidziolka wieczorem poczułam. Kopie po parówkach jak szalony. Uwielbia je:)) cały tatuś!

Genna ale miałas przygody! Ja w przyszłym tygodniu jade na to badanie.

Sciskam Was wszystkie i ide spac, bo ciężki czas ostatnio u mnie. Musze odpoczac.
 
reklama
Agawa ale parówki z ketchupem czy musztardą woli? :) juz gusta kulinarne pokazuje :)
Ja w ogóle nie mam zachcianek , generalnie mięsa na obiad nie jadam w ciazy bo jakos blee ale ja w ogóle jakos malo jadam w tej ciazy , zjem jabłko albo szklankę soku pomarańczowego wypije i jestem mega wypełniona jakbym miała zaraz pęknàc , nie wiem co jest , ostatnio zjadłam zupę i to było danie na cały dzien , do tego sok z wyciskanych pomarańczy i herbata w ciagu dnia i to całe menu na 1 dzien , wiecej nie zamieściłam ;(

Olusia mi lekarz kazał z 3 oznaczeniami , kwestia dodatkowego kłucia-pobrania. Mysle ze tez kiepsko zniesiesz to badanie, chyba wszystkie klaczkujące tak bedą miały :(

Kasik boshe Banderas tez chory? Juz widzę go , marudzi jakby przynajmniej na porodówce był hahaha jak każdy facet -cierpi strasznie :p współczuje ci
 
Ostatnia edycja:
Kasik, o kurczę chory mąż w domu nic fajnego ;) zapewne umiera już i nawet nie ma wiary w lepsze jutro hihihi ;)

Emilia, daj znać co powie ci gin. Chyba lekarze wiedzą co robią...

Genna, też tak miałam z jedzeniem. Po porcji zupy byłam pełna, nigdzie nie chodziliśmy bo nawet dania dla dzieci potrafiłam nie zmieścić w siebie ;) Teraz to się zmienia ... dwie godziny po obiedzie mogę drugi obiad wmlucic (Kasik i Smerfeta świadkiem) :)

To ja tą glukoze wogóle dziwnie miałam. Na czczo robiłam dwa razy w różnych terminach a później z obciążeniem 50 i po godzinie jedno pobranie i tyle.
A teraz będę robić ten cały GBS i zamieszanie bo labo przyjmuje materiał do 15 w poniedziałki a ja wizytę mam koło 16 bo od tej godz dr przyjmuje... Pobierze materiał i muszę jechać pędem do labo żeby przyjęli jeszcze. Jak się nie uda to muszę umówić się z moją położną na pobranie.

Miłego dnia kobitki ;)
 
Agawa - tez bym kopała po parówkach!
Genna- ja dopiero teraz tak mam, ze czuję się pełna i jem na raty-czasem bardzo mało czasem jak świnka, ale dzidziolek rosnie. no i o dziwo jak przedtem nic slodkiego - to teraz szamam wszelkie ciastka, owoce itp.
co do kłaczkowania to własnie teraz robi mi się niedobrze, ale to pewnie dlatego ze mały uciska na żołądek wieczorem- ciasno mu!
Emilia- bądź dobrej myśli
Ona-oczywiście patrząc potem na ewentualny koszty leczenia to koszt bankowania krwi nieporównywalny, ale na początek trzeba kasy wywalić. Jeśli chce się rodzić do tego prywatnie - jak ja to trzeba wypluć z 5 tys.
Gdybym może nie miała jeszcze remontu, a właściwie małej budowy na głowie to bym się pewnie nie zastanawiała- a tak mam zagwozdkę. Mam tylko wielką nadzieję że nigdy nie bedę żałować że nie zbankowałam tej krwi. A co do tego że Ci nie ważą dzidziolka- u mnie zawsze coś powie ile mały przybył od ostatniej wizyty. no ale co kraj to obyczaj- ważne że zdrowe!
 
Magda mi ginekolog mówiła że mogę zawieźć bez problemu rano, bo też miałam wizytę popołudniu. Co prawda u mnie labo jest czynne długo i nie było problemu ale może podpytaj bo to byłoby rozwiązanie. Nie pamiętam tylko co mówiła nt. przechowywania do czasu oddania próbki ...

Olusia mi gin i Pani w labo powiedziała że standardowo robi się dwa pobrania, drugie po 2h a potrójne dopiero do szczegółowej diagnostyki, jak ten wynik będzie nieprawidłowy
 
Olusia wszystkiego naj naj naj :)ja mam dzisiaj dzien bez remontu , tzn bez jeżdżenia do fachowca :) siedzę i fryzjera i sie relaksuje a potem pazurki :) następnie moze jakies buty do sukienki którą ostatnio kupiłam i średnio mi humor poprawiła , wiec moze buty :)
Miłego dzionka dziewuszki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusia spełnienia marzeń :tak:.

Genna
no taki relaksik sie przyda Tobie po ostatnich przejsciach :).

Ewelina
dalej masz kłaczki :szok:, o matko hehe dobrze ze juz nie takie męczące jak na początku hihi.
A ja musze na gwałt szukać kurtki zimowej, mialam nadzieje ze moja stara kurtka ktora byla zawsze luzniejsza bedzie akurat, a wczoraj mąż mi ją wyciągnął a ona tak upięta i brzusio mi ściska :baffled:
A ja dziś sobie zamowilam na allegro rajstopy grube dla cięzarnych oraz sukienkę taką na codzien. Bo juz nie mam powoli w co sie ubierac hihi.
Mimo ze ubranek dla córci mam całą szafe wczoraj oczywiście jakżeby inaczej pokusilam sie w sklepie na śliczną czerwoną sukieneczkę z Myszką Mickey i body heh.

Madziu76
jakbyś miala tylko czas bardzo proszę wklej zdjęcie tego nosidełka, znalazlam pare fajnych używek na allegro do 80 zl, ale nie jestem pewna czy to akurat te co chwalisz, a kupilabym sobie. A powiedz mi jeszcze bo pisalas kiedyś ze zaopatrzylas sie w Angelcare ac401. Sprawdza sie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry