reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć dziewczyny - mam do Was pytanie? moje TSH wyszło 0,573 ulU/ml a norma jest 0,27-4,20 wczoraj byłam na USG tarczycy i wyszło, że mam zmianę ogniskową 0,97 x 0,65 x 1.05cm dr powiedział, że trzeba zrobic biopsję, a leków na razie żadnych nie przyjmować, czy miała któraś z Was podobny przypadek?

Wczoraj byłam też u ginekologa, śluzówkę mam trochę podrażnioną, krwiaków nie ma, maluszek 55mm :) widziałam jak machał rączkami i nóżkami jutro idziemy na prenatalne.

Trochę się zdenerwowałam bo okazało się, że dr wyjeżdża na 3 miesiące i nie będzie mógł prowadzić mojej ciąży wiec proponuje mi dwie Panie Dr z G. a ja nie jesteś przekonana do kobiet :/ i muszę się zastanowić do kogo mam się zapisać.

Powiedzcie jak to jest z tymi szpitalami czy jak jak mieszkam w danym mieście to w tym samym muszę rodzić?
 
Ema trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Lisska pościel wybrałam w neutralnym kolorze i wzór pasuje i do chłopca i dziewczynki :-) ale na razie to są drobiazgi. Na połowkowe muszę czekać do stycznia. Myślę, że będę sie trzymać póki co tych neutralnych rzeczy bodziaków itp
 
Lisska jak juz ogarnę w tym pokoiku to oczywiście wkleję zdjęcie szafy :). Balam sie efektu a jest naprawde śliczna. Az sie nakręcilam na pomalowanie mojej toaletki na bialo, bo teraz do niczego nie pasuje, jest w kolorze sosny, w sypialni mam wenge, w Zosinym pokoju biel, poki co toaletka zostaje w pokoju córci wiec myślę o bieli :).

Dziewczyny a czy ktoras z Was kupila butelkę antykolkową Aventa? Ja juz kupilam, czytalam dobre opinie, jest w niej standardowy smoczek 0+ a dodatkowo 1+. Ile w ogole butelek kupujecie i jak duzych. Ja mam tą jedną taka mala pojemność chyba 125 ml.
 
Od jutra w Biedronce sa pampersy Dada m.in rozmiar Mini 156szt 49,99 czyli 0,32zł/szt. Myślałam aby je kupić na dzien a na noc oryginalne Pampersa
 
Ewis co do szpitala to do dawna nie ma rejonizacji więc tak jak piszą dziewczyny bez problemu możesz wybrać gdzie chcesz ...


Montana nie wiem którą masz na myśli dokładnie - ja mam jedną małą Avent 'natural' bo była w komplecie z laktatorem. Drugą mam Lovi z serii aktywne ssanie, też małą. Więcej nie kupowałam bo mam wielką nadzieję że uda się karmić piersią ;-)


Syllkaa też się zastanawiałam nad tymi pampersami, muszę tylko zobaczyć jaki to dokładnie 'model' bo ja kupiłam już jakąś małą paczkę Dada 'Premium' dla noworodków a to chyba jakaś zwykła seria i nie dla tych najmniejszych dzieci :confused: chyba że się mylę ... w gazetce nie napisali w sumie dokładnie ... mi wiele osób polecało te pieluchy, tylko raczej na dzień a na noc oryginalne Pampersy.
 
reklama
Syllkaa, ja mam dużą pakę~karton rozmiar 2 dady z biedronki jak były poprzednio w promocji ;) (też 156 szt za 50 zł bez grosza)

Butelkę mam jedną avent Natural mała narazie nie kupuje więcej jak co to hurtownia blisko więc się kupi a mam nadzieję cyckowac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry