reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ema51 super linki :tak:

szczerbatka sliczna fotka !;-)

ona232 cudny kacik bedzie mial Antos ;-)

Foote ogromne kciukasy ! musi byc dobrze !! wspaniala wiadomosc.. super ze wszystko dobrze jest !

_Infinity_powoli do przodu... jeszcze troszke i bedziesz miala juz wszystko zrobione.. a co z prasowaniem? :biggrin2:

Esiek ja tez chce miec zrobiona sesje ciazowa... a w ktorym tyg sie to robi?:happy2:

ewelina.br sliczny brzuszek masz... :tak:

Madzia 76 ja uzywalam masci posterisan H jak mialam zaparcia..i potem jak pojawiala sie mi krew przy oddawaniu stolca...:tak:

Dziewczyny a ja weszlam do domu nie tak dawno... jak wiecie mialam wizyte o 15... lekarz sie troszke spoznil bo przyjechal o 15:30, tlumaczyl sie ze w szpitalu mial zabieg ale do rzeczy: pierw mi polozna zwazyla - waga ciut poszla do gory, no ale dalej to nie to, cisnienie 118/80, zapisala w karcie ciazy.. i dalej czekalam na wejscie.. w koncu weszlam... lekarz popatrzyl w karte ciazy, spytal jak sie czuje, jak moje wymioty, mdlosci, plamienia, jedzenie... wiec zaczynam mowic ze ciut lepiej jem, ze mdlosci mam ale juz nie tak mocne, ze wymioty sa jescze ale nie tak bardzo czesto...a plamien nie bylo... mowil ze malo przybralam na wadze no ale liczy ze w koncu zaczne przybierac... w badaniach wyszla mi anemia, hemoglobina teraz 8,8 a poprzednio 9 wiec mi ciut spadla.. mam rowniez podwyzszone leukocyty, wiekszosc parametrow krwi albo za wysoka albo ciut niska, zaburzenie elektrolitowe wiec mu tlumcze ze bylam chora, malo jadlam, goraczkowalam bralam antybiotyk.. wiec kazal mi powtorzyc badania na za 2 tyg..mocz natomiast wyszly mi liczne bakterie w moczu i mam zrobic badanie posiew i zobaczymy.. a do tego czasu mam brac zuravit albo urosept i czekamy... wiec poszlam na samolot.. zbadal mnie szyjka zamknieta, podotykal mi brzuch i pytal mi sie czy twardnieje wiec mu mowie ze czasem tak i ze biore nospe i magnez... potem poszlam na USG.. ogladal dzieciaczki.. i powiedzial ze ladnie rosna.. jeden maluch ma 7,69 cm , tetno 153 uderzen a drugi ma 7,48 cm 160 uderzen, ginek mowil ze ladnie rosna... ;) ze nie widzi nic niepokojącego... wiec mi ulzylo.. :-D kolejna wizyta za 2 tyg...dostalam skierowanie na badania na morfologie, mocz, ths i wiele innych badan... i pytalam o banki czy moge postawic.. powiedzial ze nie .. jeszcze w mojej styaucji jak to ciaza blizniacza... mam brac vit c, pic duzo herbaty malinowej i z cytryna.. pic mleko z czosnkiem... wracajac od lekarza wstapilismy do mamy na pogaduchy i troche nam sie zeszlo.. potem do sklepu na drobne zakupy i jak wracalam juz do domu to mi sie tak nie dobrze zrobilo w aucie ze musielismy stanac na chwile.. poszlam i zwymiotowalam... a szarpalo mna i to bardzo... przyszlam do domu i pod prysznic od razu i do lozeczka...

ps. z lekow mam zmniejszana lutke mam brac 200-0-200..czyli stopniowo bo bralam pierw 200-200-200 potem po wizycie 200-100-200 a teraz 200-0-200
 
Ostatnia edycja:
jazzabell niestety nie udalo sie podejrzec plci... kolejna wizyta za 2 tyg to moze wtedy... bede wtedy w 17 tygodniu..
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
tak dostalam zelazo...
 
Ja też usg za dwa tyg. mam nadzieję że wtedy też uda mi się poznać płeć. Chciałabym już coś dzieciaczkom kupować i nie wiem w jakim kolorze :)
 
jazzabell wiesz ja mam pare ciuszkow w domu w roznych kolorach.. i nie bede az tak widziwiac ze dziewczynka to tylko rozowe a chlopczyk niebieskie... bo w kazdym kolorze dziecko bedzie ladnie wygladac... co innego jak bedzie starsze dziecko ze trzeba bedzie juz podpasowac do plci ale nie na samym poczatku....wiadomo ze tez bede miec ubranka rozowe dla dziewczynki ale nie wszystkie.. bez przesady... :-)hmm moze ja dziwnie mysle :confused:
 
reklama
Do góry