reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj widzę że "naprawili" aplikację na telefon ;) nie mam jeszcze polubien ale mogę dodawać fotki :)

To skorzystam i pochwalę się nowym kształtem brzuszka ;)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1412839960493.jpg
    uploadfromtaptalk1412839960493.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Magda śliczny brzuszek :)

Bziumelka bardzo bałam sie krzywej cukrowej, dzień przed badaniem zrobiłam sobie pożegnalny dzien słodyczowy, a wynik mnie zaskoczył na czczo 71, po 1 godz. 134 i po 2 godz. 76 :)

Ona moja siostra ubierała synka z swoje ciuszki

Smerfeta gratuluje naturalsa, jestem miło zaskoczona :) fajny termin porodu :D

Majka szybkiego porodu Ci życzę :)
 
Madga ale fajniutki ten Twój brzusio :-)
Lenkabar ale Ci zazdroszczę że juz tulisz swojego synusia, na pewno jest to przecudowne uczucie :tak:
Majka ogromne kciuki za Was ;-)
Smerfeta super ze w końcu tu zawitalas !!
Bziumelka jak tam po badaniu? Dałaś radę wypić tą glukozę?

A ja zarejestrowalam sie na to dokladne badnie mojej Zosi do Centrum Ginekologicznego na wtorek. Mam nadzieje ze bedzie wszystko z niunią dobrze. Mam takie doły z rana ze wam mowie, placze i czarne scenariusze widze. Martwie sie. Ale i wierze ze bedzie dobrze ;-)
 
Zuzia, Lenka[/B] super się czyta wiadomości od Was, widać że maluchy rekompensują w pełni wszystkie trudności :tak:

Infinity - juz niedlugo sama sie przekonasz:) chociaz nie wiem jak u innych mamusiek bo pisza tylko same plusy ale u mnie czasem jest ciezko i rycze razem z malym zwlaszcza jak go cos boli ale to chyba z bezradnosci ze nie wiem jak mu pomoc. Ale przewaga tych pieknych chwil powoduje ze czlowiek czuje prawdziwe szczescie z prostych rzeczy. Moj szkrab juz sie do mnie usmiecha gdy zrobil to pierwszy raz tak konkretnie cala buzia to ryczalam jak bobr hihi...

Nie pokazywalam wam jesZcze mojego synka a bylismy z nim na sesji zdjeciowej jak mial 12 dni super sprawa -polecam. Buziaczki dla wszystkich forumowych ciotek:)

DSC_1540-kopia.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1540-kopia.jpg
    DSC_1540-kopia.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Zuzia ale śliczny chłopczyk. Oj wierze Ci ze płaczesz z bezradności jak i z pierwszych uśmiechów :-). Ja to ryczę od wtorku jak popatrze na fotkę USG w 3d na moją Zosię. Normalnie człowieczek w brzuszku :)
 
Do góry