reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wczoraj dotarło do nas łóżeczko, M. już je skręcił, ale dziś zorientowałam się, że zrobił to źle :-D będzie poprawiał :-D No i w końcu mam wózek Nestor Hornet 2 w 1, i zostały tylko drobiazgi do zdobycia.
 
Fote to i tak jesteś lepsza ode mnie bo ja wózka nie mam do tej pory.

Magda szkoda ze takie niespodzianki Ci się przytrafiły, wracaj do domu i odpoczywaj.

A ja dziaisj mam wizytę u swojego doktora zobaczymy co mi powie.
 
piękne te Wasze dzieciątka...
jeszcze trochę i Janek dołączy... nie mogę się doczekać:)

a ja zaczęłam dziś pranie... wizja mnie przeraża trochę, ale muszę na spokojnie po jednej pralce raczej, bo nienawidzę prasowania...
 
Dziewczyny jakbym miała do Was blisko to przyjechałabym wypracować bo bardzo to lubię :-)

Ja ostatnio zrobiłam czyszczenie pralki bo stwierdziłam że za jakieś 2-3miesiące też zacznę prać i w taka brudną pralkę nie wrzucę ciuszków. Duzo to dało, ale jeszcze przed tym właściwym praniem jeszcze raz wyczyszcze i odkamienie.
 
Dziewczynki Witajcie :) Jestem w 11tc, często do was zaglądam ale na stale zawitam dopiero po badaniach prenatalnych. Termin mam na 10 kwietnia ( tak samo zresztą jak jeszcze 2 inne dziewczyny z wątku po invitro). Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
reklama
Do góry