reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Bziumelka w Polsce każda dziewczyna robi krzywa cukrowa ale z tego co się orientuje to robi ja się troszkę pózniej tak w 24tyg a ja miałam nawet w 27. Co do ruchów to przyjmuje się ze czuje je się pierwszy raz miedzy 18-22 tyg. Ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tyg ale regularnie odczuwalam je od 18 tyg:)
 
Peti trzymam kciuki żebyś już dziś zobaczyła swoją Lucy&&&&

a ja ja coraz bardziej odczuwam jak mi się kości miednicy rozchodzą . Czasami jest to taki ból ze mam trudności żeby podnieść nogę do góry jak leżę . Ciekawe ile mi zostało do porodu wiem ze czasami takie bóle to na kilka tyg przed porodem są i nie można się nimi sugerować ze to już niedługo . Dziewczyny na końcówce ma tez któraś coś takiego?
 
Magda ja nic nie czuję, ale nawet nie chce za bardzo się wsłuchiwać bo zacznę sobie wmawiać coś czego nie ma i wtedy to już napewno się pogubie.
 
Hej:)
a ja właśnie w temacie - byłam dziś krzywą cukrową robić:) teraz tylko do 15 czekam na wyniki, mam nadzieję że będzie ok, chociaż na czczo mam dość wysoki cukier - powyżej 85 zawsze, to liczę że opada właściwie...
teraz też w środę wizyta u gina - zobaczymy się z Jankiem znowu:)

miłego pochmurnego dnia życzę:)
 
Witam po weekendzie :-) u mnie na reszcie chłodniej - dawno tak się nie cieszyłam z braku słońca ;-)

Też mam nadzieję że ta krzywa cukrowa to nic strasznego bo robię za 2 tygodnie. Ja raczej nie będę miała problemów z wypiciem bo nie mam mdłości ale na pewno będzie problem z nie jedzeniem przez te 2-3h od wstania z łóżka - jak szybko nie zjem to niestety jest mi bardzo słabo i od tego później zaczyna mnie mdlić :baffled:

Magda, Bziumelka u Was pierwsze ruchy pewnie już niedługo :tak: Ja poczułam w 18tc a od 19tc już regularnie i nie do pomylenia niczym innym ;-)A teraz to widać już z zewnątrz :-)
 
Infinity, ja też się cieszę że wkońcu słońca nie ma hahahaha ;) Kupiłam sobie wczoraj super dresiki i dzisiaj mogę już sobie w nich chodzić bo chłodno jest ;) A ja zaś gości dzisiaj będę miała chyba powariowali w tym roku... już czwarty tydzień non stop ktoś u nas jest ~ jak byśmy nad morzem mieszkali ;)
 
reklama
Dziewczyny czekajace na ruchy maluszkow - juz jestescie bliziutko - ja pierwszego solidnego kopniaka poczulam w 17 tygodniu pozniej byla cisza a tak juz regularnie to 19 tydzien - niepowiem bo jest to chyba najcudowniejsz uczucie na swiecie czuc w sobie taka mala istotke ale im pozniej tym gorzej hihi ciesze sie ze moj maly taki ruchliwy ale czasem to mi lezki leca z bolu i z tego ze juz teraz nie potrafie go uspokoic - to chyba hormony.

Jogo - ja tak nie doszukuje sie objawow wiec trudno mi powiedziec czy cos sie zmienia czy nie - wiem ze jeszcze za wczesnie na wyjscie juniora wiec nie ma co... U mnie hormony na nastroj ostatnio dzialaja - moge sie rozplakac o byle co - probuje nad tym panowac ale jakos nie moge...to sa takie chwilowe ataki. W nocy bola mnie kosci biodrowe ale myslalam ze to raczej od dlugiego spania na jednym boku - musze sie regularnie przekrecac ale i tak bola - a moze to jest to samo co ty. Czuje juz tez czasami takie uciskanie na dol brzucha i pecherz - maly juz chyba proby robi ale mnie sie wydaje ze on sie jeszcze obraca - nie z gory do dolu ale bokiem bo raz ma nogi po jednej stronie i plecki po drugiej a na drugi dzien odwrotnie... i zaczynam miec problemy ze spaniem... Naprawde mam ruchliwego bobasa w sobie sa dni ze praktycznie skacze caly czas - ja nie wiem czy on nie spi czy przez sen takie akrobacje tworzy ale nawet obiad ciezko mi zjesc bo daje po wszystkich narzadach do tego czkawke ma conajmniej kilka razy dziennie:-D
 
Do góry