reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Magda codziennie rano jak wstaje pierwsze co robię to dotykam brzuszka i sprawdzam czy urósł :p
widac juz po nim, ze to ciążowy, a nie z przejedzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Peti ja kształtem to mam chyba podobny brzusio do twojego hihi. Muszę borykać jak wstawić to zaprezentuje wam moją kropkę.

Esiek ja nie miałam takiego czegoś ale Nie sądzę żeby były to skurcze.
 
Peti - tak jak Jogo napisala sliczny brzusio ale pora sie rozstac hihi jejciu jak ty jeszcze funkcjonujesz przeciez to czlowiek czeka chyba juz z godziny na godzine - chcialabym urodzic w terminie bo mnie to czekanie to dobije;-) No ale chociaz wiesz ze z malutka wszystko dobrze i lekarze cie badaja - a teraz do Lucy - jasnie wielmozna Pani moze raczyla by juz ksiezniczka wyjsc;-):-D

A ja znowu weszlam na wage kurde w ciagu trzech tygodni 3 kilo czy to normalne? Jak tak dalej pojdzie to w ciagu ostatnich dwoch miesiecy przytyje wiecej niz przez cala ciaze??
 
Zuzia ja zylam w takiej niepewnosci przez ostatni tydzien,zreszta nie tylko ja bo moj biedny maz tez byl w stanie gotowosci caly czas,nawet lampki wina do obiadu nie wypil biedactwo :)))A jak dowiedzielismy sie w piatek ze od poniedzialku zaczynaja dzialac w szpitalu to caly stres opadl ( nalal sobie winka ):-D.A cialo to sie chyba przyzwyczaja do dodatkowej wagi.Dzieki Bogu ze nie puchne,bo wtedy by juz nie bylo za ciekawie.

Emilia na tym etapie to juz raczej poznasz plec,tak mysle:tak:.

Z tym liczeniem ruchow to kazdy mowi co innego.Konsultant w szpitalu stwierdzil ze ma byc 10 przez caly dzien.
 
Esiek na tym forum chyba już zostanę specjalistka od napinającego się brzucha- mam tak jak Ty ;-) zresztą mój brzuch jak pisałam napina się od dawna, z różną częstotliwością, od jakiegoś czasu też tak od samej góry jak Tobie. Mogę jedynie pocieszyć, że jak byłam ostatnio w szpitalu, to podczas KTG napiął się tak kilka razy- myślałam, że będzie źle, a tymczasem KTG nie wykazało żadnego skurczu- czyli nie są to skurcze. Doktor Bilar (rewelacyjny !) powiedział, że to nie jest niebezpieczne, ale zalecił w dalszym ciągu nospę max 3 razy dziennie. Niebezpieczne napinanie podobno jest wtedy, kiedy towarzyszy mu ból. Ale myślę, ze i tak sama powinnaś to na najblizszej wizycie skonsultować z profesorem.

Peti imponujący brzusio :-) ale jak na 41 tc to i tak nieźle się trzymasz!
 
reklama
Dzieki dziewczyny za sugestie. Dzis juz tego nie czulam za to mam straszna biegunke wiec juz chyba wiem od czego to bylo...:)
Wlasnie wrocilam z 30stki kumpeli, to impreze w klubie o ktorej kiedys pisalam jednak sobie odpuscilam... Nie wiem czemu, jakos nie moglam .... chyba instynkt :D

Peti - piekny kawalek brzuszka ma Lucy do dyspozycji ;) a moze juz nie ma bo nie pisalas dzis ;)
 
Do góry