reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No wiem ale musisz być dobrej myśli bo na prawdę nic więcej nie zrobisz kochana. Weź może więcej luteiny czy Dupka czy co tam bierzesz-taka wiesz końską dawkę - i tak nie zaszkodzisz.
 
reklama
Peti ja wiem , że stara dupa ze mnie i mogę gorzej znosić ciążę a brzuch to przeszkadza mi wieczorami jak idę spać w dzień jest ok da się funkcjonować .
 
Labo jaka stara haha,mlode jestesmy,a zobaczysz jak wypiekniejemy za pare miesiecy.Sprobuj tej poduszki do spania,wszystkie dziewczyny ja chwala,pozdrawiam :cool2:
 
cześc dziewczyny próbuję napisać tego posta po raz trzeci i zaraz szlag mnie trafi z tym moim internetem od tej burzy coś mu sie popierniczyło i nie chce działać. Ja powoli przyzwyczajam się do zmiany mojego kropka na kropeczkę i od wczorajszego usg jestem o niebo spokojniejsza. Teraz czas na wybór imienia ale nad tym musimy się głębiej zstanowić. Lenka miałaś rację że doktor bardzo miły i rzeczowy wszystko dokładnie mi tłumaczył. Ale 30.05 oczywiście nie omieszkam iśc na prenatalne chociażby ze względu na echo serduszka.

Esiek ty to masz intuicję, ja cały czas byłam pewna że to będzie chłopak a tu miespodzianka dziurawiec nam sie trafił hahah.

Majka ja wczoraj po usg pierwsze swoje kroki skierowałam do sklepu z ciuszkami i poczyniłam pierwszy zakup dla kropeczki takie piękne bodziaszki dziewczęce, dosyć tych zabpobonów.

Labo to prawda my te przed 40-stką nigdy nie będziemy przechodziły ciąży jak dwudziestolatki, wiem bo syna rodziłam jak miałam 18 lat i widzę różnice, ale jak już urodzimy to dopiero nas te nasze bobasy odmłodzą :-).

Megi mam nazdieję że ty już po i trzymasz synka w ramionach:)

No własnie a czy ktoś wie co u synka Molly , mam nadzieję ze choroba sie cofa i maleńki wraca do zdrówka
 
przyłączam się do pytania o Mollę, mam nadzieję, że u nich wszystko ok.

peti ja też miewałam dni kiedy ryczałam bez powodu, wkurzam się o byle co, teraz już może rzadziej, śmieję się też z byle czego... hormony, hormony, hormony....:-)

Madzia gratuluję kropki :-D niech rośnie zdrowo, a Ty wraz z dzidzią :tak:



dziewczyny został mi miesiąc :-):-):-) ależ mnie to cieszy:tak:
 
labo nic nie chcę mówić, ale z tym snem lolitka ma rację, brak snu dopiero przed Tobą :D. może wypróbuj herbatki dla ciężarnych z melisą? mi pomagały. I nie martw się, malutka nie ucierpi, ona wyciągnie z Ciebie to czego potrzebuje, a to Ty będziesz miała braki ;)

yplocka witaj, pozostaje Ci tylko czekać, ale tutaj dużo dziewczyn na tym etapie miało krwawienia u skończyło się dobrze. myśl pozytywnie.
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Szkoda ze nikt nic nie wie o Molly, musimy czekac dalej pewnie sama Molla ma co innego na glowie niz forum i nie mozemy sie dziwic.

Szyszka-miesiac to tyle co nic!! Zleci jak z bicza!!!

Madzia - powodzenia z imieniem, u mnie to jest jakis dramat to wybieranie. Ja tez juz z ciuszkami szaleje troszke, wczoraj kupilam bosskie bezowe sztruksy rozm. 56 ;) ale na razie stawiam na kolory unisex bo ciagle sie zastanawiam czy mojej corci cos nie wyrosnie jeszcze ;)

Lawendowy, gotadora i sylwia i inne mamuski - jutro wasz pierwszy Dzien Mamy !!!!
 
Hej dziewczyny!
Ja juz wróciłam tylko musze troszke odpocząć. Obejrzałam zdjęcia z wycieczki i stwierdziłam ( maz tez) ze mam juz ogromny brzuszek:) nawet nie zdawałam sobie sprawy ze tak mi juz urósł . Hihi. W 9 mc to pewnie bede jak księżniczka fiona juz mi sie zaczynaja nawet robić stopy szreka:) dobrze ze to lato to japonki można nosić! Ruchy tez juz sa częstsze i czasami juz nawet uda mi określić czy malutka kopie nóżkami czy rozpycha sie rączkami. Fantastyczne uczucie , niezadowalające sobie sprawy ile ta ciaza da mi radosci( to znaczy wiedziałam ze będę happy ale ze aż tak to przekroczyło moje oczekiwania) . Moze dlatego tak jest ze od początku bardzo dobrze ja przechodzę ( poza krwiakiem) . A ruchy to najcudowniejsze przeżycie jakiego doswiadczylam.

Madzia przed toba bardzo wspanialy czas wybierania imienia dla corci! Napewno to trudna decyzja ale przyjemna. A jeszcze zakupy tych małych przecudownych ubranek sama przyjemnoś.

Peti ja ja tez sie zrobiłam bardziej ckliwa . No cóż takie uroki ciazy:)
 
reklama
Hej,
Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty i podglądanie Maluszków :) Dajcie koniecznie znać po.
Ja też dzisiaj mam usg. Weszłam teraz w najlepszy okres ciąży - Niunia wierci mi się co chwila, nie muszę się denerwować i liczyć ruchów :-)
Martwi mnie tylko mój ciągły, ale powolny spadek wagi, 4 tygodnie temu ważyłam 4 kg więcej niż teraz. To pewnie przez dietę, którą muszę prowadzić przez wykrytą cukrzycę. Mam nadzieje że tylko Córci nic nie brakuje i ładnie przybiera na wadze.

Zostały mi jeszcze dwa miesiące do terminu porodu. Jejku jak to zleciało :)
Mam nadzieje, że szybko zleci mi ten pozostały czas oczekiwania na moje Słoneczko :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry