reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Miliaa, to szykuj się kochana na maj :-)
Na pewno w maju będziemy jechali do dziadków, więc będę w okolicach Warszawy.
A Zosiaczek zaczyna szaleć. Dzisiaj była aktywna zaraz po 5 rano. Aż tatuś wyczuł te jej słodkie szaleństwo.
 
reklama
Miliaa gluten będę wprowadzać od 5 miesiąca, planuje dodawać 2 łyżeczki kaszki manny do zwykłej kaszki lub kleiku ryżowego. Sebuś 3 tygodnie temu ważył 7260g i miał 64cm choć mi się wydaje że ta pielęgniarka trochę źle go zmierzyła, wydaje mi się być wyższy. Rośnie jak na drożdżach, tylko co chwila ciuszki odkładam. A Twój maluch rzeczywiście duży, wysoki przede wszystkim po rodzicach :tak:a jaki z niego przystojniaka :szok:widziałam zdjęcie na fb :-).
Mój uwielbia stałe pokarmy, na razie tylko na dynię z ziemniaczkiem płakał i nie chciał jeść więc wyrzuciłam, a tak to je wszystko.
 
Aktualizacja dotyczy Szyszki :-)

STYCZEŃ

1.DARII (24 styczeń 2014 - cc) - córka Julia

_____________

MARZEC
2. MAJA SAUER ( 6 marzec 2014) - syn Maksymilian
3. ALEKSANDRETTA (8 marzec 2014) - syn
4 SYLWIA1985 ( 15 marzec 2014) - syn Wiktor
_____________

KWIECIEŃ
5. MAZANKA (26 kwiecień 2014)
_____________

MAJ
6. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
7 MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
8. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
9. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
10. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
11. MOLLA (07 lipiec 2014)
12. FUSUN (18 lipiec 2014)


____________

SIERPIEŃ
13. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
14. SIAGA (10 sierpień 2014)

____________

WRZESIEŃ
15. ZUZIA2011 (5 wrzesień
 
Madzialenak...no ja wlasnie się dowiedziałam wczoraj od dr, ze powinnam już wprowadzać, a ja nawet nie wiem jak...skoro mój w ogole nic innego nie chce jesc.
jesteśmy na etapie prob i bledow. na razie nie przeszly jabuszka i marchewka z pietruszka...wlasnie dziś podalam mu ziemniaczki z dynia..2 lyzki ogarnięte, wiec jak dla nas to i tak sukces...
mysle, ze systematycznie codziennie musze mu podawac i jakos damy rade.
twój maly tez ladnie wazy:-) ciesze się, ze nasze maluchy zdrowe, to najważniejsze...
powiedz mi do jakiej temp wychodzicie na spacery, u nas dziś -8 wiec zrezygnowałam...

Lawendowy...Marcel poinformowany o maju, jest wniebowzięty! :-D pogłaszcz brzusia a tym samym Zosienke od nas :*
 
[FONT=&quot]miliaa[/FONT] dzięki za wsparcie, cudownie brzmią Twoje słowa ale czy będzie dobrze? Czytam o tej hipotrofi i na to mi to wszystko wygląda, bo ten brzuszek …oby nie… Jeszcze jak czytam że głównym powodem jest picie alkoholu i palenie papierosów to mnie skręca!! Alkohol w ciąży, jak ja nawet kawę i czarną herbatę odstawiłam, a papierosa w życiu w ustach nie miałam, żeby mi tego tylko broń Boże nikt nie zarzucił!
 
Miliaa niby tylko do -5 stopni można z takimi dziećmi wychodzić ale ja już na to nie patrzę, jak nie wyjdę to Sebek jest nerwowy, ma problem ze spaniem w ciągu dnia więc ubieramy się grubo i wychodzimy. Dzisiaj byliśmy na 30 min. spacerku. Jak przyszliśmy to sprawdzałam czy mały ciepły był, ale wszystko ok. Będę wychodzić z małym do -10 stopni.
Nie martw się, początki z jedzeniem nie są łatwe, dziecko musi załapać, że jest coś innego do jedzenia niż mleczko. Jeszcze kilka dni i będzie Ci wcinał aż mu się uszy będą trzęsły:-D. U nas dziś pierwszy raz zjadł cały słoiczek owoców i wystarczyło mu to na 3 godzinny więc już jeden posiłek mleczny je mniej, jutro spróbuję tak z obiadkiem bo do tej pory dostawał tylko pół słoiczka, ciekawe czy też mu wystarczy na 3 godziny.:confused:
 
Ostatnia edycja:
monia169@onet.eu, zapomniałaś dodać, że kierunek, jaki studiujesz jest na wydziale teologicznym.
Także nie bardzo wiem, po co wiedza na temat in vitro. Naprotechnologia Wam nie wystarczy????
No i nie wiedziała, żeby móc prowadzić, między innymi, nauki przedmałżeńskie trzeba studia skończyć.
I wydaje mi się, że już kiedyś wklejałaś tę ankietę na forum?!
 
monia169@onet.eu, zapomniałaś dodać, że kierunek, jaki studiujesz jest na wydziale teologicznym.
Także nie bardzo wiem, po co wiedza na temat in vitro. Naprotechnologia Wam nie wystarczy????
No i nie wiedziała, żeby móc prowadzić, między innymi, nauki przedmałżeńskie trzeba studia skończyć.
I wydaje mi się, że już kiedyś wklejałaś tę ankietę na forum?!


Lawendowy Sen brakuje mi ikonki do kliknięcia "lubię to"!!!:-)
 
reklama
Do góry