reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy_sen - no właśnie nie chciałam pisać o tym panu z wachlarzem, bo Swiss mógłby być oskarżony o preferencje w zatrudnianiu :-D
A poważnie mówiąc, to wcale się nie dziwię, jak widać w tym kraju lepiej dmuchać na zimne...

Sylwia - koniecznie przed porodem - bo potem przepadniecie co najmniej na kilka tygodni (ale tak zdrowo przepadniecie :-)). A doba magicznie skompresuje się do zaledwie kilku godzin dziennie, po czym będzie następował kolejny dzień :tak:
 
reklama
Pingwinek może tak źle nie będzie :-). Tylko że pewnie do połowy lutego, ewentualnie nieco później musiałby odbyć się kolejny "sabat" :-D, bo potem ostatnie odliczanie do godziny zero.


Miłej nocy kochane.
 
Dziewczyny jak to jest z tymi bolesciami piersi na początku ciąży ? Ja zaraz oszaleje , moim jedynym objawem jest ból piersi a od wczoraj zmalał i juz prawie nie bolą . Martwię sie ,ze cos jest nie tak a musze wytrzymać do pon bo wtedy mam usg kontrolne.

Kurcze ze jak piszecie o tych cenach za porody to mnie to przeraża . Kurczę ja bym chyba wolała rodzic normalnie a za te 5-6 tys cos kupić dla dzidzi. Jak wszystko bedzie dobrze to ja bede rodzic w Londynie , tu sie nie płaci ale tez nie wyboru za bardzo w rodzaju porodu. To zależy od sytuacji. Sam poród odbywa sie na sali pojedynczej i jak jest wszystko ok to 24h do domu, jak cos sie dzieje lub po cesarce Max 3 dni .
 
Jogo moim zdaniem to całkiem normalne i na bank wszystko jest w porządku :-). Naprawdę czasami lepiej nie mieć objawów.

Mnie od wczoraj męczą mdłości i czuję się okropnie, jak do 14 tygodnia :baffled: Rany... to wygląda na nawrót objawòw, a przecież to już 7 miesiąc. Ratujcie, ja nie chcę:-(.
 
Marzenka dziękuję za odp, podobno objawy na końcu ciąży przypominają te z początku. Moja bratowa wymiotowała pod koniec ciąży wynikało to z tego ze dzidzia uciskala żołądek . Pewnie u ciebie tez tak jest ze maleństwo sie rozpycha w swoim prxyciasnym juz lokum.
 
[FONT=&amp]elleni absolutnie nie odstawiaj z dnia na dzień luteiny bo to się może skończyć tragicznie… Ja miałam dostęp do swojego lekarza w Invimedzie bez względu na to czy miałam wizytę czy nie, widziałam że kończy mi się lek i od razu tam jechałam, babeczki w rejestracji wchodziły do niego między jedną pacjentką a drugą i on wypisywał na poczekaniu receptę a czasem dzwoniłam i już na mnie czekała rejestracji. I tak powinno być.[/FONT]

[FONT=&amp]Sylwia1985[/FONT] no właśnie, wczoraj czytałam o tych emolientach i się zastanawiałam po co chcę kupować preparaty dla dziecka z problemami skórnymi skoro nie wiem czy będzie je miał…człowiek jest durny naprawdę.
[FONT=&amp]Jogo[/FONT] na piersi zwracaj uwagę, jak nie bolą w ogóle to nie ma problemu ale moją koleżankę przestały nagle boleć całkowicie a bolały potwornie i niestety był to sygnał zbliżającego się poronienia , niestety ni stąd ni zowąd drastyczny spadek estrogenu …ale nie chcę Cię straszyć broń Boże, bo to nie jest reguła.


A ja wczoraj wieczorem dostałam paczkę z Rodzyneczków i macie rację, uczucie rozpakowywania i oglądania wszystkiego jest CUDNE! Mąż patrzył na mnie jak na wariatkę bo ten karton był po prostu w strzępach!! :-DSiedziałam przy tym jak wariatka cały wieczór i oglądałam. Kupiłam butelkę Aventu 125ml, nie wiem czy to był dobry wybór i czy nie powinnam kupić większej ale to zawsze można dokupić. Mój mąż jak zobaczył Nose Fridę to patrzył na to jak poparzony pytając czy to naprawdę trzeba wciągać do ust, uśmiałam się tłumacząc mu że wszystko zatrzymuje się na filtrze i że będzie miał tą wyjątkową przyjemność wypróbowania tego jako pierwszy, jego mina-bezcenna…i po godzinie znalazł na allegro ABAKUS ASPIRATOR DO NOSA NA KATAREK DO ODKURZACZA (3876465234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

!!! Myślałam ze padnę,stwierdził że woli to podłączyć do odkurzacza czym mnie zaskoczył bo o takim wynalazku nie słyszałam, co o tym sądzicie?Nie trzeba pokupować filtrów jak przy Fridzie...

Dziewczyny a kupowałyście jakieś gaziki jałowe do pępuszka? Na szkole rodzenia mówili nam żeby nie smarować niczym tego pępka, nie dotykać go, a wszędzie pełno tych gazików...
 
Ostatnia edycja:
MajaSauer miałam najpierw fridę (aspirator do nosa) ale tę z canpola, tam nie trzeba żadnych filtrów zmieniać ;) ale przy pierwszej chorobie małego gdzie nie byłam w stanie już tak zassać mocno bo aż płuca bolały, a fluki ciągnęły się i ciągnęły aż z zatok kupiliśmy z mężem ten katarek podłączany do odkurzacza;) muszę ci powiedzieć że extra sprawa !!! wszystko wyciąga i nic nie boli (sprawdzałam na sobie bo przerażała mnie myśl podłączenia do odkurzacza gdzie jest takie ssanie :p) ;) Krzyku dziecka trochę jest bo tu coś huczy tu coś ciągnie w nosie ale na pewno szybciej niż przy fridzie gdzie też płaczu będzie zapewne. Nie raz nas uratował ten katarek (tak samo jak inhalator-dwie podstawowe rzeczy które powinny być w domu moim zdaniem) przed szpitalem bo tylko odciągałam, czyściłam nos i nie zdążyło schodzić niżej.
 
Maja padłam z tego aspiratora:szok:. Ma się przy nim jakąś kontrolę zasysu?:rofl2::rofl2: Bo mój odkurzacz ma taką moc, że by mózg wyssał xD. Jestem w szoku hehe. U mnie nie polecają takich urządzeń, tylko czyszczenie nosa zrolowaną chusteczką plus woda morska. Ale ciekawe jak to ma pomóc na smarki przy katarze... W sklepach widziałam gruszki, ale to chyba przeżytek?
 
reklama
elleni dzięki ! No popatrz czego to nie wymyślą :-D Eh to moze zwrócę ten Fridowy i kupię ten, to się pewnie przyda i na dłuzej.mazenka :-D udana jesteś z tym mózgiem, właśnie ten zasys mnie przeraził, ja mam akurat regulowany w odkurzaczu ale to i tak zjawiskowy wynalazek:) U nas polecali Fridę właśnie i koniecznie wodę morską, no ale wymienianie tych filtrów w tej co kupiłam za każdym mnie mnie urządza :baffled:
 
Do góry