reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kiwisia współczuje przeżycia i nerwów i to akurat w takim momencie, gdy możesz znaleźć się na porodówce. Ja jakoś nie potrafię sobie wyobrazić podobnej sytuacji z moim mężem, ale tak sobie myślę - a może on też już tak się denerwuje i dlatego tak wybuchnął? Kochana - a przeprosił Cię chociasz? Jak on może q... sypać do żony przed porodem??? w ogóle do żony??? Musi Ci być na prawdę ciężko, a ja mam nadzieje że to tylko taka jednorazowa sytuacja przez stres przed porodem .... dzielna bądź nie daj się
 
reklama
kiwisia może rzeczywiście na stres tak reaguje? współczucia.
gotadora to są racje głodowe :no: a w więzieniach dostają pełnowartościowe posiłki, masakra.
Sylwia, miliaa, Maja ale miałyście przeżycia :szok: teraz już będzie z górki.

Wróciłam z urlopu, dalej ładuję ten spray do nosa na wyciszanie i czekam na okres. Brzuch mnie pobolewa jakby mi ktoś kopy sprzedawał, to inny ból niż zwykle.
 
Witam. Mam do was pytanko. Jako że jesteście przykładami po udanym in vitro powiedzcie mi proszę jak wyglądały wasze pierwsze dni po transferze. Normalnie pracowalyscie czy lezałyście. Jestem po jednym nie udanym transferze - ciaza biochemiczna i niewiem czy to ja w czymś zawinilam czy zarodek był slaby. W chwili obecnej jestem w 2dpt i mam nadzieje że się uda i mieć pewność że zrobiłam wszystko żeby się udało. ;-) z górydzięki za odpowiedzi
 
Jako weteranka krwawień - dajcie na luz. Ze mnie w 6 tyg. leciało ciurkiem. potem powtarzały się krawienia, odklejała koszmówka i łozysko - a potem w 38 tyg. urodziłam 4 kg Lidki :-)
 

Załączniki

  • BA4C5311.jpg
    BA4C5311.jpg
    59,3 KB · Wyświetleń: 69
  • BA4C5308.jpg
    BA4C5308.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 75
  • BA4C5246.jpg
    BA4C5246.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 67
Misia :-):-) jakaż ona śliczna!!!!

Ewelajna dziewczyny różnie robiły, jedne się oszczędzały, inne nie, nie ma reguły na to kiedy się uda, jednak ja jestem zwolenniczką tego, aby się oszczędzać, także ja się bardzo oszczędzałam, pozatym byłam na relanium, więc wiele się nie zdziała - trzymam kciuki za Was &&&&&&
 
Witam,
dziewczyny mam do was pytanie czy wie któraś z was może coś na temat AMH?A chodzi mi mianowicie o to,że zagubiłam z tego gdzieś wynik badania z przeszło dwóch lat,resztę badań oczywiście mam ale to akurat musiałam gdzieś zapodziać :-(
Ostatnio jak byłam u lekarza to spytałam go jaki miałam dwa lata temu wynik AMH on odpowiedział mi że albo 5,2 albo też 0,52 i teraz się główkuje która odpowiedź mogła być prawidłowa.Bardzo proszę was o odpowiedź który to mógł być.Bo wyczytałam że jeżeli jest 0,5 to jest menopauza a jeżeli jest ten drugi to jest ok.Menopauzy nie mogłam wtedy mieć gdyż miałam owulację normalnie oraz pęcherzyków dużo,podchodziłąm wtedy 2 razy do IUI.Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź
 
Misia Lidka cała w trawie :-) cudna jest!!!!!ale masz fajnie!
Kiwisia ech.... no bywa, generalnie faceci uważają,że my histeryzujemy i każdą naszą histerię dzielą przez dwa, tylko czasem zapominają,ze są sytuajce i SYTUACJE , i czasem ta histeria i zdenerowanie jest jak najbardziej uzasadnione...Mój też czasami nie czuje, że coś jest poważne.Ty sie staraj uspokoić, przegłódź go trochę (hehehe) a on asie na pewno opamięta :tak:Wyżal się TU i się już nie przejmuj, bo po co się masz stresować chłopem!
A ja się chwalę: kupiłam na ciuchach spodnie MOTHERCARE, rurki, czarne, z taka gumką pod brzuszek, idealne na mnie, Z METKĄ za jedyne 17 zł !!!!!!!w końcu czuję się jak w ciąży :-D:-D:-D
 
Agusia, nikt ci tu nie odpowie na to pytanie. Moglas miec i taki i taki wynik. Jeden moze, ale tylko moze wskazywac na PCOS a drugi swiadczy o obnizonej rezerwie jajnikowej... Ale z ta menopauza to mnie zdziwilas. Wiele kobiet w wieku rozrodczym ma niskie amh... Pewnie kobiety po menopauzie tez ale niskie amh to wyznacznikiem menopauzy nie jest na pewno.

Nie pozostaje ci nic innego tylko powtorzyc badanie ;)
 
No właśnie ta menopauza też mnie zdziwiła jak przeczytałam na necie że AMH poniżej 1 wskazuje menopauzę dlatego wolałam zapytać również was :-)
Ja powtórzyłam już badanie jutro mam pytać czy jest już wynik,martwię się tym że staram się o tą refundację in vitro i tam jest uwzględnione że jeżeli kobieta ma wynik badania AMH poniżej 0,5 to się nie kwalifikuje,a jeżeli ja dwa lata temu miałam 0,52 to teraz na pewno będzie poniżej i nici z refundacji.Jejku czemu te życie jest takie okrutne :-(
Boję się że jak odbiorę ten wynik to się załame :-(
 
reklama
Misia piękna ta Twoja Lidka :-D

Ja mam jakieś załamania i nie wiem co robić. Leżę zła na cały świat. Procedurę przechodzę teraz pierwszy raz i nadal się zastanawiamy czy mrozić maluchy jak będą czy nie. Oczywiście chodzi o pieniądze :( Za trzy próby nam odda kasa chorych, ale za mrożenie nie, a to dodatkowo 2 tys euro (możemy wziąć kredyt). I tu się sprzeczam z moim mężem, bo ja chcę mrozić teraz, on nie, jak coś to dopiero przy ostatniej trzeciej próbie. A ja nie wiem kiedy będę miała siłę na następne pełne podejście, czy będzie na tyle jajek i zdrowia, mam już dość :zawstydzona/y: Wiem, że ciężko coś doradzić, ale proszę powiedzcie mi, co zrobiłybyście na moim miejscu? Tzn na naszym miejscu, bo ciągle jesteśmy na etapie szukania dobrego rozwiązania i jest ciężko :-(
 
Do góry