reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

milia może bardziej się oszczędzaj? mam nadzieję,że jednak ominie cię leżenie przez miesiąc...Nie wyobrażam sobie...Jak ja będę musiała, to w zimie, i tak wtedy mało wychodzę z domu, heheh ;-)
 
reklama
Ojej Millia..to jak dziecko mocno kopie to tez źle?? i z tego powodu miałabys lezec az miesiac w szpitalu?? Qcze to bardzo szybko... a co Ci lekarz powiedział na taką aktywnosc dziecka?
Moj mały wiecej sie wierci niz kopie, ale dzis w nocy tak brykał że az mnie obudzil.. to teraz ja zaczynam sie martwic :-(
 

martka
...to chyba nie zależy od mojej aktywności...chociaż teraz znow wchodzę w tryb leżakowania total. bo już sobie pozwalałam ostatnio:tak: a tak to wszystko mam wyprane i wlasciwie gotowe do szpitala, jeszcze pare rzeczy zostało mi z kosmetykow i apteki... wiesz w zimie chyba latwiej, chociaż bardziej depresyjnie, wiec tez nie wiem...nie ma dobrego momentu na lezenie w szpitalu chyba.:-(

Adus
...ja to mam kochana starzejące się lozysko już od 32 tc II/III stopien, maly obwod brzuszka, waga Marcela 1700g, wiec nie za dużo, dr martwi się, ze lozysko nie przewodzi mi tyle pokarmu i tlenu dla małego ile trzeba, stad ten szpital. normalnie gdyby wszystko było ok, pewnie by mnie nie kladl...ruchy mojego sa takie czasami nerwowe, a powinny być bardziej plynne. no ale jak pokazuje ktg na razie nie rodze, wiec to jest jakis pozytyw, bo do 9 miesiąca jeszcze 2 tygodnie...
 
kiwisia moja mała też była bardzo mała i chuda ale długaśna....

urodziła się z wagą 2570g czyli malutka lekarz stwierdził że taka jej uroda... 10 punktów dostała a dziś kończy 7 tygodni i waży 4300g czyli nadgoniłaa :-D
 
Millia wiec moze dobrze ze bedziesz przez 4 tyg pod stala opieka lekarzy w szpitalu az do Twojego cc ... Marcelek juz coraz blizej :-) a jakie u Ciebie wskazanie do cc?
 
Adus...no niby tak, bezpieczniej, ale u mnie ta przeprowadzka do nowego mieszkania itd...ehhh...wszystko mnie ominie:sorry2: no nic Marcel najważniejszy! chociaż mysle, ze przyjdzie na swiat wcześniej niż za 4 tygodnie...ale niech siedzi jak nadluzej da rade!
ja nie mam wskazan do cc...po prostu to wyblagalam!:-D
 
Millia to tak jak ja wyblagalam :-D tzn jeszcze mnie czeka wizyta u tego dr ze szpitala ale najpierw porozmawia z nim moj lekarz
Mysle ze wytrzyma jeszcze 4 tyg :tak:
 
Sylwia - gratulacje!!!
Molla -nie forsuj się!

Millia - po tygodniu powiem, że cc to jednak dobre rozwiązanie. Kilka dni po jest niefajnie, ale dziś juz chodzę normalnie po domu. A ile stresów mam teraz mniej. Po sn kilka tygodni nie wiedziałam jak siedziec na pupie.
 
reklama
Sylwia, gratuluję Ci po raz, nie wiem, już który. I pewnie jeszcze nie ostatni.
Dbaj o siebie i o córunię.

Molla, dobrze, że się odezwałaś, bo już zastanawiam się, co u Ciebie słychać. Za Was też trzymam mocno kciuki.

Miliaa, żeby Ci nie było smutno, to ja idę do szpitala 21 lipca. Ale może nie będzie konieczności leżenia miesiąc czasu w szpitalu. A że Marcel mocno kopie, to nic dziwnego. Po prostu codziennie odbywa trening piłkarski, bo nie chce wyjść z wprawy :-)

Sony, nie martw się. Pawełek na pewno dogoni równiesników i przerośnie ich raz-dwa.
 
Do góry