reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zaczęło się od tego że stopniowa ja wysypywalo i do tego strasznie szóstka i sucha skóra... dostaliśmy kremy żeby to zniwelować i po miesiącu stosowania dalej jej cis wyskakuje i dalej sucha skóra. Za uszkami się sączy A wczoraj to nawet pękła skórka jej tam. Ciągle jakieś czerwone krostki jej na ciało i wychodza i wiecznie sucha skóra w tym i na główce. Nie wiem czy kupa nie bywa zbyt pienista.
 
Lekarz na szczepienie stwierdził że będziemy oglądać pod kątem alergii te zmiany skórne z tym że brakuje jej tych lakierowanych policzków...
 
Lekarz na szczepienie stwierdził że będziemy oglądać pod kątem alergii te zmiany skórne z tym że brakuje jej tych lakierowanych policzków...
Poczytaj o azs moze to to. My miałyśmy alergie na bmk byla na nutramigenie, azs tu trzeba dobrac kosmetyki do pielęgnacji bobona jest najwazniejsza. Dziś Marcelina ma 3 lata i alergie na roztocza i grzyb.
 
Zaczęło się od tego że stopniowa ja wysypywalo i do tego strasznie szóstka i sucha skóra... dostaliśmy kremy żeby to zniwelować i po miesiącu stosowania dalej jej cis wyskakuje i dalej sucha skóra. Za uszkami się sączy A wczoraj to nawet pękła skórka jej tam. Ciągle jakieś czerwone krostki jej na ciało i wychodza i wiecznie sucha skóra w tym i na główce. Nie wiem czy kupa nie bywa zbyt pienista.
U nas też zaczęło się tak nie typowo od łokcia , sucha skóra żadne kremy maści nie pomagały, potem wyszło mu na uchu ale na górze ucha, nie tak jak piszą o tych objawach oberwanego ucha, zaczęła pojawiać się ropa, nic nie pomagało w końcu skończyliśmy na wymazie z tej zmiany na łokciu żeby dobrać odpowiednie leki. W międzyczasie dopiero pojawiła się Wysypka na buzi i zaczerwienione zgięcia łokci i kolan czy li ewidentnie stwierdzili AZS będący skutkiem tej alergii ostatecznie od dermatologa dostaliśmy leki na receptę bo żadne kosmetyki nie pomagały.
Na główce u nas też jest masakra ciągle sucha i drapie sobie aż mu ropa sączy potem zasycha i tak jakby ciemieniucha wracała , teraz stosuje dermicin i widzę że pomaga bo szampony nawilżające czy inne preparaty kiepsko.
 
Ostatnia edycja:
Poczytaj o azs moze to to. My miałyśmy alergie na bmk byla na nutramigenie, azs tu trzeba dobrac kosmetyki do pielęgnacji bobona jest najwazniejsza. Dziś Marcelina ma 3 lata i alergie na roztocza i grzyb.
A jakie kosmetyki wam ostatecznie podpasowały ? Bo my ciągle szukamy już stosowaliśmy dexeryl, latopic, emotopic, emolium teraz właśnie stosuje la roche kiedyś stosowałam u siebie i byłam bardzo zadowolona bardzo mi pomogły jak już nie wiedziałam co stosować, polecają też cetaphil.
 
A jakie kosmetyki wam ostatecznie podpasowały ? Bo my ciągle szukamy już stosowaliśmy dexeryl, latopic, emotopic, emolium teraz właśnie stosuje la roche kiedyś stosowałam u siebie i byłam bardzo zadowolona bardzo mi pomogły jak już nie wiedziałam co stosować, polecają też cetaphil.
Też się podpinam co jest dobrego?
 
A jakie kosmetyki wam ostatecznie podpasowały ? Bo my ciągle szukamy już stosowaliśmy dexeryl, latopic, emotopic, emolium teraz właśnie stosuje la roche kiedyś stosowałam u siebie i byłam bardzo zadowolona bardzo mi pomogły jak już nie wiedziałam co stosować, polecają też cetaphil.
Tylko dermedic baby, a teraz bioderma.
 
reklama

Załączniki

  • 20211001_125947.jpg
    20211001_125947.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 50
Do góry