reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej @bazylia128 wpadłam zobaczyć co u Cb i oczy ze zdziwienia przecieram 😍 tak strasznie Ci gratuluję! Jesteś dla nas wszystkich przykładem ze cuda nam się zdarzają🥰 to cudowne wiadomości! nie martw się że to tak szybko od ostatniego porodu pomysł że przynajmniej z pieluch szybko wyjdziesz masz świetnych lekarzy więc jesteś w dobrych rekach 😉 mam nadzieję że z Natalka już lepiej 😘życzę Ci dużo zdrówka i wytrwałości ❤️❤️❤️pamiętaj ciesz się tym co los Ci przyniósł ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
reklama
@Aduś16 ,
wielkie kciuki kochana ,za bezproblomowa cesarke,cudnego misiaczka,wspanialy czas na poznanie sie i zdrowia kochana🤗🤗🤗🤗
 

Załączniki

  • IMG-20210831-WA0020.jpg
    IMG-20210831-WA0020.jpg
    59,9 KB · Wyświetleń: 94
Serio,tych 4 kg wogole sie u niego nie czuje.Takie malenstwo jest,a jestem tak w nim zakochana...nie wiem co to bedzie dalej😂😂😂konkurencja w domu czeka🤣🤣🤣🤣
4 kg I tak maleństwo jak się do starszych porówna ale śliczny taki ze szok.
Kochana a może ty mi podpowiesz..mam zacząć plastry w 25 dc a cykl mi się skrócił i wtedy zaczynam okres czy zaczac je wcześniej?nie mam kontaktu do lekarza mojego a podjechać tam też teraz jie bardzo
 
4 kg I tak maleństwo jak się do starszych porówna ale śliczny taki ze szok.
Kochana a może ty mi podpowiesz..mam zacząć plastry w 25 dc a cykl mi się skrócił i wtedy zaczynam okres czy zaczac je wcześniej?nie mam kontaktu do lekarza mojego a podjechać tam też teraz jie bardzo
Ja bym je zaczela tak jak lekarz ci kazal,bo rozumiem ze to estradiol i przygotowujesz sie do transferu? Jesli je mialas w 25 dc zaczac to lejarz musial brac pod uwage ze w miedzyczasie dostaniesz okres.Tak to rozumiem.
 
reklama
Do góry